Skocz do zawartości
Piotr111111

LSD/Phantom OG/Jamaican Dream/AMG Amnesia Mac Ganja

Rekomendowane odpowiedzi

Odmiany:LSD Barne’s Farm/Phantom OG - BARNEY'S FARMM/Jamaican Dream-EVA SEEDS/AMG Amnesia Mac Ganja - ROYAL QUEEN SEEDS.

Ziemia:Plagron Light Mix

Nawozy:Plagron Alga Bloom/Plagron Alga Grow/Plagron Green Sensation/Plagron Power Roots/Plagron Pure Enzym/Plagron Sugar Royal/Biobizz CALMAG.

Środki ochronne:Biobizz LeafCoat

Doniczki:2x,11L/2x,9L

Growbox:80x80x180

Lampa:250W HPS

Wentylacja:2x wiatraki mieszające/2xWentylator
 

IMG_20211011_174646 (2).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, ArteK napisał:

@Piotr111111 supli masz duzo w curfe ^^ w jaki wynik celujesz? 

Powodzenia!💨👊

Dzięki Jak nic nie spieprzę myślę że z tych 4 krzaków będzie około może, z160g nie daje więcej bo nie chcę zapeszać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No te 300 to przesadziłem, bo trzeba się postarać, ale daj im rosnąć po swojemu a w ciemno 200  zdejmiesz. A Plecha to niby czemu? W piwnicy to masz? W domu w zimę masz grzejniki, skąd plecha? Nie macaj, nie psuj, a plechy nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piotr111111 co do plechy to powiem Ci że nie miałem jej (kosa była pod koniec września chyba), lsd mi plecha łapała ale tamtego nie. Efekty? Hmm nie pamiętam 😂 pamiętam że topy były zajebiste i cytusami dawało. Teraz mam vapka to bym coś konkretniej powiedział. Ale z braku laku posadziłbym w ciemno raz jeszcze to. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przychodzę z takim problemem że od  jakiegoś czasu listki akurat tych dwóch roślinek są tak powyginane nienaturalnie i mają od spodu zabarwienie fioletowe ale takie lekkie?

3 wiatraki mieszające/ wilgotność 60% ale ostatnio zwariował nawilżacz więc 60% ale staram się żeby było ok 70% temperatura ok 28 czasami do 29 stopni  dochodzi, ciężko mi zbić temperaturę ale wiadomo HPS 250w mocno grzeje  zawsze podlewam wodą o pH ok (6.2 - 6.6) więc pH powinny mieć dobre 

 

IMG_20211021_212543.jpg

IMG_20211021_212554.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...