Skocz do zawartości
Piotr111111

LSD/Phantom OG/Jamaican Dream/AMG Amnesia Mac Ganja

Rekomendowane odpowiedzi

@KlausKörner ok to dam ale od ostatniego podlania dałem każdej z 450ml i to było chyba z 5 dni coś takiego podlewane to jeszcze gleba wilgotna ale na szczescie liscie do góry są wiec nie przelałem 

Teraz, Piotr111111 napisał:

@KlausKörner ok to dam ale od ostatniego podlania dałem każdej z 450ml i to było chyba z 5 dni coś takiego podlewane to jeszcze gleba wilgotna ale na szczescie liscie do góry są wiec nie przelałem 

musze poczekać aż ziemia wyschnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piotr111111 Nie mogę się doszukać składu nawozów, każda firma ukrywa, często dopiero po zakupie można wyczytać skład na ulotce.

Ja lałbym z tabelki jak leci, ani bym się nie zastanawiał czy pół dawki.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piotr111111 co ja widzę po zdjęciach. Krzaki wysokie jak już dawno powinny mieć 12h. Przy rantach doniczki ziemia wyschnięta, aż się ściąga, już dawno gotowa do podlania. Nawilżacz działa, a samym podlaniem na te krzaki, które piły by spokojnie litra co 3 dni, utrzymałbyś w namiocie wilgotność na dobrym poziomie. Po etapie siewki wilgotność 60 to jest maks. Moim niedoświadczonym i skromnym zdaniem to nie dostarczasz odpowiednio dużo świeżego powietrza, albo transpiracja leży i kwiczy. Cały czas miałeś 60 rh nawet jak przelałeś te rośliny? Ale tak szczerze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piotr111111 ja nie jestem typem, który Ci napisze co masz zrobić. Ja nie z tych. Nie mam zamiaru brać na klaty porażek innych, muszę brać tylko swoje. Kojarzę Cię tylko z tej fotorelacji, długo tu nie jestem. Nie chcę mi się szukać wcześniejszej, ale wnioskuję z tej, że tam poszło coś nie tak... Zrób jak uważasz, ja Ci to wcześniej napisałem, łykasz wszystko jak młody pelikan. Nie obrażam Cię, staram się do Ciebie jakoś trafić. Ale ogarnij trochę wiedzy, a pójdzie Ci zdecydowanie lepiej. Nie lubię się z ludźmi kłócić czy wyzywać, bo i charakter i wiek mi na to nie pozwalają. A my w Twoim ogródku napierdalamy się i kłócimy czy ph Ci blokuje to czy tamto, czy liście pokazują miedź, cynk czy może to duszenie rośliny? Ty wiesz najlepiej co robiłeś, będę z Tobą szczery, uważam że z nami nie jesteś szczery i piszesz co chcemy przeczytać. A to Twój ogródek. Więc pomyśl jeszcze raz, od początku, co mogło wpłynąć na taki stan roślin i postaraj się zrozumieć. To w końcu zaprocentuje. Jak nie teraz to w kolejnej uprawie. Nie poddawaj się. 

 

Rh to wilgotność. Ze światłem bym się wstrzymał, aż zrobisz rachunek sumienia 

Edytowane przez grolsch3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 Spoko ziomku ja się nie obrażam życie zbyt krótkie żebym się przejmował ale nie chodzi o to że łykam jak pelikan pytam się wielu ludzi po to żeby jakby mieć ocenę sytuacji ten coś da od siebie i ten i to w kupę ułożę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, grolsch3 napisał:

@Piotr111111 co ja widzę po zdjęciach. Krzaki wysokie jak już dawno powinny mieć 12h. Przy rantach doniczki ziemia wyschnięta, aż się ściąga, już dawno gotowa do podlania. Nawilżacz działa, a samym podlaniem na te krzaki, które piły by spokojnie litra co 3 dni, utrzymałbyś w namiocie wilgotność na dobrym poziomie. Po etapie siewki wilgotność 60 to jest maks. Moim niedoświadczonym i skromnym zdaniem to nie dostarczasz odpowiednio dużo świeżego powietrza, albo transpiracja leży i kwiczy. Cały czas miałeś 60 rh nawet jak przelałeś te rośliny? Ale tak szczerze. 

Pięter... 

 Wszystko masz ogólnie dobrze. Ziemia wyschnieta, w twoim przypadku to dzięki Bogu można powiedzieć. Lampę masz dobrze. Zapierdala alles jak należy ale nie przełączysz narazie. Przesadź aleś krzaka, nie odpierdalaj jak lamus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piotr111111 stary gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść. Znasz to przysłowie? Nie ułoży się w kupę, tylko kupa Ci z tego wyjdzie. Odpowiedzialność schowa głowę w piasek, a Ty z tą kupą zostaniesz. Nie lubię czegoś takiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...