Skocz do zawartości
Dobry_Człowiek!

Hydro DWC / Lumatek Attis 200W / Lemon Cheese - Green House Seeds / 80×60×160 0.48m22

Rekomendowane odpowiedzi

@Brazil Munster @Różyczka @grolsch3 ziółko jak najbardziej wporzadku. Topy twarde jak skała. Strasznie wysuszone i zdjecia tez nie najlpszej jakości. Zrobię w wolnym czasie wiecej zdjęć. Z drugiej rośliny wyszło o wiele mniej 96g. Topy mniejsze i mniej zbite. Dużo popcornu.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli suma sumarum wyszło 264g 😋 wynik zacny 👍 paliłeś już coś, czy jeszcze czekasz? 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chyba specjalnie nowe konto zalozyl co by sie przyjebac mogl xD jak ty po zdjeciu wnioskowac mozesz ze topy nie sa zbite xD? Prze chuj wojownik, moze tez po moim profilowym mozesz stwierdzić czy pies jest agresywny czy nie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Git ja się pobawię w zgadywanie. Wygląda na uśmiechniętego, albo dużo jara albo niegroźny 😂 zgadłem?
😁

 

@fevaj co słychać u grama czy barneya? Czy różyczki pytać? Tak BTW, jak spojrzysz w lustro to jak do siebie mówisz, w 3 osobie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Udyr napisał:

@grolsch3 wiedziałem że coś mi nie pasuje w kilku profilach. Podobne ciśnięcie łacha ze wszystkich i wszystkiego ;D

Potwierdziles tylko moje przypuszczenia co do kilku kont/fr 😄

Daj spokój kurwa. Uprawiamy coś co powinno być legalne, jedzie po nas całe towarzystwo osób starszych (nazwę to delikatnie bo mam szacunek do ludzi), nie chce mieszać polityki i religii w uprawę. Ale jesteśmy uważani za dilerów i narkomanów. Zamiast się wspierać, działać razem, kurwa jednoczyć...to przyjdzie jakiś osioł, który chce podnieść swoje morale czy poczucie własnej wartości i będzie mącił. Mnie wygląd i ilość nie interesuje. Każdemu zresztą noga może się podwinąć. Więc zamiast się wspierać to tylko mąci. Kolejny nick, masz za friko. Golum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wizualnie jego topy są podobne do kwiatostanu po prawej z lewej str sa ladnie zbite topy

image.thumb.png.115b859408782f22b62de8917a9feb66.png

Edytowane przez fevaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, fevaj napisał:

Wizualnie jego topy są podobne do kwiatostanu po prawej z lewej str sa ladnie zbite topy

image.thumb.png.115b859408782f22b62de8917a9feb66.png

Są ładnie zbite bo w trakcie suszenia były modelowane ręcznie. Poza tym trym też robi efekt wizualny. Zebrałeś już z tego coco coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co klamiesz ze sa zbite jak widac ze sa nie zbite poprostu cos ci poszlo nie tak i nie tylko ja to zauwazylem ale sie nie przyznasz bo nie umiesz. W nastepnej uprawie bedzie lepiej wazne zeby smakowaly mialy odpowiednia moc to jest najwazniejsze wiec nie pekaj

Edytowane przez fevaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fevaj a mówi ci coś takiego jak genetyka ? Nie każde topy będą zbite choćbyś miał lampę za milion dolarów i warunki perfekt

Więc mówienie że coś mu poszło nie tak bo nie ma zbitych topów jest zwyczajną niewiedzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, fevaj napisał:

Nie rozumiem po co klamiesz ze sa zbite jak widac ze sa nie zbite poprostu cos ci poszlo nie tak i nie tylko ja to zauwazylem ale sie nie przyznasz bo nie umiesz. W nastepnej uprawie bedzie lepiej wazne zeby smakowaly mialy odpowiednia moc to jest najwazniejsze wiec nie pekaj

Barney czy to ty

 

@fevajEj a ten topek zbity czy nie? 

Screenshot_20220221_210112_com.android.chrome.jpg

Edytowane przez Git

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Dobry_Człowiek!  To tym większe gratulacje, w takim razie świetnie wyszło i to w sumie twój pierwszy raz w Hydro, więc ja sam żałuje w tym wypadku tylko tego, że nie da się wziąć tak przez ekran blanta i spróbować. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...