Skocz do zawartości
Tomaszszym

6x lemonkix auto / 3 x banana blaze auto

Rekomendowane odpowiedzi

@Tomaszszym obyśmy mordo coś mieli z tych zbiorów ty ze swoich ja ze swoich, już kasy nie liczę bo większość rzeczy zostaje po uprawie, nawozy, lampy i inne fanty, najgorszy jest stracony czas

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż to. Czas jest najgorszy bo go nie da sie kupić. A resztę idzie kupić:D 

 

Co do filtra to mam już 2 😄 i na obu mam gwarancję do 12msc. Tyle że jeden po 2 msc już daje zapach A drugi po tygodniu i chuj już to wir o co w końcu chodzi. Wymieniłem i przewody itd. Teraz dałem filtr w namiocie ba ssaniu  A drugi na wylocie powietrza u narazie zero zapachu 😄 wkuwkurwiam się że jebie bo miało nie jebac.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomaszszym fajnie jakby z kranu już leciała gotowa 6,2 - 6,5 pH woda do podlewania. U mnie nawet odstana 24 godziny przekracza normę o czym wcześniej nie byłem świadomy. Słyszałem o Dobrowiance, że podobno ma 6,5 pH. Kupię jutro i sprawdzę, bo wolałbym ją kupować cały czas i nie pierdolić się z kranówą i pH minus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster  taa, gorzej jak się nie ma ph minus którego akurat zapomniałem kupić, wtedy wlatuje cytryna : D

10 różnych specyfików na starcie, cannazymy, rhizotonic, grow, flo ochujeć można 😄

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Tomaszszym  Ja bym ziomku pozbył się najsłabszych szczytów, jakie dobrze nie rokują, zostawiłbym tylko te lepiej rozwinięte i to w nie inwestowałbym i energie świetlną i nawozy. Sam u siebie dzisiaj zrobiłem wycinkę każdego szczytu, jaki był na tyle marny, że w mojej ocenie bezsensem było go trzymać, bo co tam wyrośnie , jakiś mały śmieszny topek, jaki będzie pobierał energie świetlą i nawozy do wzrostu ? Lepiej by roślina skupiła się na tym, co się u niej może w pełni optymalnie rozwinąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...