Skocz do zawartości
ArteK

XXL Big Gorilla - Girl Scout Cookie - Super Haze Auto M-H ts1000

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@ArteK  Ja bym zrobił inaczej, ale pk 13/14 to też rozsądne rozwiązanie, sam jednak poszedłbym inną drogą choć trochę droższą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArteK Ja wziąłem starter kit od AN. 

Teraz zamówiłem jeszcze  sensi cal mag. 

Nie wiem jak to wygląda fachowym okiem czy to co mam będzie git. 

Tylko że jak dalem ostatnio dawki producenta. No to EC juz bylo 2.6-2.7 

Podlalem 2 dni temu narazie krzywdy na nich nie widzę ale chuk wie co będzie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster niektóre dodatki jak nirvana podnosi ec bynajmniej tak na producenta stronie jest napisane.

@Brazil Munster i jeszcze to co masz to sensi bloom do tego jeszcze jest sensi grow. Porozbijali nawozy na skladniki pierwsze i uj teraz se puzle skladaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@ArteK  Ziomku wystarczy ci pk 13-14, ale ja dokupiłbym zamiast pk 13/14, to bloom + Sg od Plagrona i je bym ze sobą połączył, efekt końcowy byłby lepszy, ale znacznie więcej wydasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@ArteK  Ja nie uprawiam w organice, ale może być alga bloom + Gs od Plagron. Kiedyś łączyłem Gs z alga bloom, więc nie ma z tym problemu. Butelka Green sensation 100 ml kosztuje 99 zł, ale produkt jest bardzo wydajny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@ArteK  Rób, jak uważasz, pk 13/14 to też dobry pomysł, jest bardziej podstawowym rozwiązaniem, ale też oczywiście się sprawdza. Zakup mierników to, jak najbardziej dobry pomysł, a przede wszystkim, jak chodzi o miernik ph. Bez miernika ec da się obejść, jak uprawia się w ziemi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArteK tak mam też sensi Grow a i b. Plus vodo juice. 

 

Nie zdążyło mi się jeszcze używać ph+ ale zamówiłem teraz biorąc cal mag 😄

przy pełnej dawce AN daje ci ph okolo 5.5 przez PH perfect. 

 

 

nie jestem pewien ale czytałem że niby przy zaawansowanym Flo lepiej już dawać PH 6+ ale nie wypowiem się 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy tego ec nie czaje wgle, czytam jakis artykuł ale jak to sie ma do krzoków? Niech ten tydzien sie juz skończy, na domiar zlego patrze w sloik a tam bobek wielkosci pomidorka koktajlowego....🤭

@Brazil Munster na niektorych forach piszą ze trzeba badac ph bo ma sprowadzic niby do 5,8 ale czasem jest za wysokie lub za niskie. Wyczytalem tez ze ponoc najlepiej używać tej ( czystej) wody de cos tam 

@Zielone krainy - brac PK(plargon? Canna?

-cal-mag? Tez? Jak tak to jaki dedykowany pod suple advenced nutries czy cos innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@ArteK  Miernik ec to prosta sprawa, pozwala ustalić stężenie nawozu adekwatne dla rośliny, jaka znajduje się na danym etapie rozwoju. Sam używam miernika ec, ale bez niego też w ziemi bez problemu da się uprawiać. W hydro i kokosie niezbyt się da bez miernika ec, ale w ziemi nie ma problemu. Wszystko jedno i od Canny i od Plagron to dobre i sprawdzone jakościowo produkty, tak samo z calmagiem, jaki ja mam od Biobizz, ale to bez większego znaczenia. Byle to był czysty calmag, a nie z jakimiś dodatkami np. azotu, bo takie też są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@ArteK pk 13/14 to fosfor i potas , a to główne pierwiastki na kwitnieniu, ale ja bym twoim rośliną na tym etapie dawał też azot, ale w niewielkich dawkach. Co 2-3 podlanie, ale wszystko musi być oparte na obserwacji i zrozumieniu indywidualnych potrzeb rośliny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...