Jump to content

Vampidrut

Members
 • Content Count

  246
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Vampidrut last won the day on February 28

Vampidrut had the most liked content!

Community Reputation

149 Doskonała

1 Follower

About Vampidrut

 • Rank
  Wie coraz więcej
 • Birthday 04/14/1979

Recent Profile Visitors

636 profile views
 1. @marihomaniak możesz śmiało , a raczej musisz , im więcej światła i powietrza w około kwiatów tym lepiej.
 2. @marihomaniak na tym etapie rozwoju masz nawilżacz jeszcze ? To jaką ty wilgotność tam masz ? Na etapie kwitnienia powinna być między 40-50% , a na ostatnie 3 tygodnie nie powinna być większa jak 45% optymalnie. Staraj si e podlewać z wyczuciem , tak by nie przyduszać korzenia ( tak by nie opadały liście po podlaniu) .
 3. @konopny_janusz jak najbardziej ok
 4. @konopny_janusz już ją trzymaj jak jest , nic tu nie zrobisz , jedynie co to obniż temperaturę do 21-22c w dzień i 16 noc , powinno to trochę przyspieszyć dojrzewanie , podlej ją wodą z cukrem (łyżeczka od herbaty na 1L) jeżeli wymaga podlania.
 5. Po takiej defoliacji którą uskuteczniasz to cud że jeszcze Ci rośliny nie z hermiło , roślina przy końcowej fazie nie pobiera praktycznie wody , jedynie składniki z liści które są jaj niepotrzebne , to roślina sezonowa i musi umierać naturalnie , a tobie umiera w przyspieszonym tempie przez defoliacje , również niedobrą praktyką jest na siłę trzymanie zielonych liści do harwestu , odbija się to na wszystkim , od smaku po mocy suszu.
 6. bliżej tą lampę daj to przy okazji zrobisz decarbo 😄(żart) , widać po liściach że ma za ciepło i za małą wilgotność , ta roślina ci usycha
 7. Vampidrut

  LSD Auto - Barneys Farm

  Moc bardzo dobra jak i jakość , smak i zapach. Z tego auto wyszło coś w granicach 87g + 13g popkornu , wynik średni lecz jakość super.
 8. Tu masz video jak krzak mniejwiecej wygląda na 63 dzień automat. Lumatek Attis 300w , nawozy na flo poleciały dopiero w 3 cim tygodniu , jak zauważyłem braki potasu i fosforu. https://www.dropbox.com/s/yb1wuvb95uiil2l/Wideo 18-02-2021%2C 16 41 08.mov?dl=0
 9. @kemot85 to normalne , pozbywanie się azotu z liści , a z tych z samego dołu właśnie roślina pobiera sobie azot jako pierwsza. Im bardziej napompowana na wegu roślina azotem tym później będzie kwitnąc i normalna koleją rzeczy jest to że będzie go zużywała z liści , gdy osiągnie już swój cel i obniży zawartość to zacznie kwitnąc w zdwojonym tempie. Ładne zdrowe liście podczas fazy flo ? Czy ładne zbite , duże kwiaty ? Nie wiem w sumie czego oczekujesz od uprawy. Ja pozwalam roślinie balansować między tym co pobiera z ziemi , a tym co pobiera od siebie. Im więcej pobierze od siebie , tym lepiej dla mnie , tym lepsza jakość kwiatów i krótszy czas curringu. Tu Hulkberry auto dzień 63 , roślina praktycznie zjada samą siebie , pozbywa się chlorofilu wykorzystując inne składniki z liści do budowy topów i zaręczam Ci że za 2 tygodnie te kwiaty będą jeszcze 50% większe.
 10. Pleśń zacznie atakować, rozkładać i uszkadzać rośliny konopi tylko wtedy, gdy warunki będą sprzyjające. Zarodniki pleśni znajdują się w powietrzu wokół nas - i naszych roślin - przez cały czas. Zła wentylacja , niedostateczna cyrkulacja i zbyt wysoka wilgotność . Tylko to powoduje że grzyb zaczyna swoje żerowanie. Ziemiórki zostaw w spokoju , dorosłe osobniki nic nie robią i nie są groźne . Larwy , jak masz przesuszoną ziemię to mogą się dobrać do korzeni z braku wody i tylko tego trzeba się obawiać jeżeli chodzi o ziemiórki.
×
×
 • Create New...