Jump to content

Vampidrut

Members
 • Content Count

  101
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

52 Dobra

1 Follower

About Vampidrut

 • Rank
  Coś tam wie
 • Birthday 04/14/1979

Recent Profile Visitors

324 profile views
 1. @mikosz jedne odmiany znoszą lepiej inne gorzej zbyt mocne światło led , skoro ph ok , ec ok , dalej obstawiam ze zbyt mocno swieci na nie , daj swiatło na 60cm , masz mocnego leda . I obserwuj przez kilka dni czy sie poprawia czy pogarsza.
 2. Dla mnie to to jest popalone od światła LED , pamiętaj że i mocniejsze swiatło tym mniej nawozów sie powinno lać , zmniejsz moc lampy lub podnieś wyżej . Jak wyglądają liście w połowie krzaka ? Jak wyglądają liście zacienione ?
 3. @Seba691 bardzo dużo jest różowych czy fioletowych odmian.
 4. @Farmerka nie wiem , nie śledzę fotorelacji akurat tu , ogólnie bardziej się udzielam na zagranicznych forach , tu jedynie prowadzę kilka osób i pomagam dla zaczynających zabawę w indoor i automaty , bo ja tylko siedzę w auto i tylko indoor , nie znam tu ludzi kto ile sadzi itd. Po prostu mnie to nie interesowało , jak to sie mówi starych nawyków sie cieżko pozbyć , a ja uprawiam po swojemu , a na forum jestem bardziej by pomagać tym najbardziej potrzebującym niż czerpać wiedzę. Zazwyczaj ludzie pytają na pw lub whatsApp , stąd wrażenie że nie ma mnie stricte na forum. Ale jak widze tu jest wystarczająca ilość osób które doradzają z uprawami. Powodzenia z tym różowym. 🥀
 5. Bardzo chętnie pokazał bym fotki , ale nie mam , nie robie relacji bo nie mam takiej potrzeby , jedynie co moge Ci powiedzieć ze około 70% sadzonek łapie taki kolor , większa szansa jest jak dasz trochę niższą temperature , ja utrzymywałem max 25c na wegu i około 22-23c na flo. Uprawiam od 2000r. i niestety już mi przeszło z relacjami itd. Zazwyczaj nowicjusze robią relacje i fajnie , jak ja zaczynałem jeszcze nie było smartfonów , a internet to był luksus na którego mało kogo było stać. Jeszcze raz sorry , ale nie pomogę z fotkami. Jedynie co to kolor powinny już łapać w około 3cim tygodniu flo. Ja miałem pestki od fast buds. Mam nadzieje że wyjdzie Ci Pink.
 6. Purple Lemonade auto , część dojrzała już wisi 🌾🥀
 7. Rok 1994 , kuzyn ze stanów przywiózł od tamtejszych hipisów trochę sativki gdzie było kilka pestek , posadziłem na spocie , zapyliło miałem palenie z nasionami , wtedy jeszcze nie wiedziałem że męskie krzaki to nie to co chcemy. I tak się zaczęło , wysiewaliamy z ekipą to co wygrzebaliśmy potem z palenia. Rosło samo , nikt wtedy nawet nie myślał o jakichś nawozach itd. Nawet nie było tej świadomości że za to jest kryminał , ale też społeczność w większości nie wiedziała co to marihuhanen.
 8. Oj , oj , oj ... koledzy niech napiszą , bo ja nie mam serca , powiedzieć Ci że to się nie uda.
 9. Zobaczymy jaka różnica będzie w plonie , z reguły z 3ech auto wyciągam 250-300g. A tu sie zobaczy ile poleci w dół , myśle że 50% , ale też wszystko zależy jak kwiaty będą zbite , bo rośliny mają ciągły stres co też wpływa na produkcje terpenów i trihomów pozytywnie więc może objętościowo być mniej , ale wagowo się okaże za dwa , trzy tygodnie + suszenie.
 10. Przesadź ją do większej donicy , minimum 10 litrów , puki teraz jeszcze wygląda powiedzmy ok , to za jakiś czas będziesz miał tylko problemy przez wielkość tej doniczki aktualnej . I ta ziemia mi się nie podoba , co to za ziemia ?
 11. Witam , jako że drugi raz w mojej karierze zaraziłem swoje planty wirusem tytoniowym , chciał bym pokazać i ostrzec jak to wygląda. Tu film z wczoraj , do harvestu jakieś 2-3 tygodnie. Pozdrawiam Vampidrut.
 12. Ten RAM jest ok , tylko pamietaj o wodzie , by nie lać z kranu.
 13. Najbardziej popularne ultrasoniczne , tylko tam trzeba lać wode destylowaną , demineralizowaną lub odwróconej osmozy , w innym wypadku zawalisz filter i wytrącać ci sie bedzie mgiełka z wapniem , co skutkować będzie białym nalotem na osprzęcie , co skutkuje zapchaniem filtra węglowego. Najlepiej jak by miał automatyczną regulacje wilgotności i pojemny zbiornik min. 6 litrów.
×
×
 • Create New...