Skocz do zawartości
ArteK

XXL Big Gorilla - Girl Scout Cookie - Super Haze Auto M-H ts1000

Rekomendowane odpowiedzi

@ArteK  Nie mam typowego pk13/14 w asortymencie nawozów , bo sam stosuje stymulatory kwitnienia. Jak ktoś ma i ma miernik ec, niech ci zmierzy dawkę na poziomie 2,2-, a nawet 2,4 ec . Syta dawka bez pitolenia, bo roślina jest mocno niedożywiona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up

Minęło kilka dni mysląc i mysląc doszedlem do wniosku ze zrobie flush bo coś mi nie pasuje, nie był to glupi pomysł bo ze spodu donicy dosłownie bursztyn wypłynął. Dzisiaj wjechał cal-mag w pelnej dawce i P-K. Zobaczymy co z tej mojej intuicji wyszlo. @Zielone krainy co do zmierzenia dawki niestety nie udalo sie znaleźć kogos kto pomoże.

Dzięki za pomoc na chwile obecną wygląda to tak.💨

1 goryl

2 GSC 

1634666883139532182953898235365.jpg

16346669949204678756399672572744.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

W świeżej kupnej ziemi mierzylem plynem ph żeby ocenić na przyszłość jak ma wyglądać kolor po zabarwieniu i też był bursztyn,dość ciemny a producent napisał, że ziemia ma 6 ph więc chyba z ziemią jest git. 

Nie wiem czy dobrze skumalem twoje myśli 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jerzy nie chodzi o plyn, tylko o wode, co to "flush" to smigaj do wyszukiwarki forum tam jest.

Nie chodzi o odczyn tylko o wode która wyplyneła z donicy

💨

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@ArteK wiem co to he 🙂

Wątpię żebyś uprawiał dłużej niż ja😉, TYLKO że ja outdorowiec jestem. Pierwszy raz indor spróbowałem i wkurwia mnie to, że chuj... Outdor takie cudawianki się nie przytrafiaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@ArteK Out jest dużo lepszy...wiekszy plon,mniejszy przypal.

Odpowiednie odmiany TYLKO dobrać i gitara. Przygotować ziemię odpowiednio wcześniej. Ja dzisiaj bylem właśnie przekopac 10 placów,posypać dolomitem. Wczesną wiosną jakiś nawóz organiczny,znowu przekopac i czekać na pogodę.

Później TYLKO sadzisz, zabezpieczasz przed zwierzyna i zapominasz o tym do zbiorów. W okresie kwitnienia warto kontrolować przy deszczowej pogodzie czy pleśń się nie pojawia,to wsio a indor..wiatraczki,lampeczki,guziczki,mierniczki,chujiczki i roslina ledwo co zipi i modli się o koniec męki,gdyby mogła popełniła by samobójstwo sama ha ha

5  Marokancow wysieje, 5 Afganow i kilka automatów,żeby wcześniej coś na ząb mieć i styknie nawet jak połowę szlag trafi,to będzie na rok smakołyków😎

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
W dniu 27/09/2021 o 17:45, KlausKörner napisał:

200 lampa oświetli ci wtedy 60x60 może 70x70

Ja mam 200 w na cobach na box 0.36 m i jest jak by za mocna i szukam regulatora właśnie. Mam lampe na maxa u góry (140 cm box) czyli na jakieś 110 cm lampa wisi a to dopiero małe sadzonki są,wcześniej miałem pół metra od sadzonek i liście wykrecilo trochę...raczej od lampy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jerzy Prosta sprawa ale gdzie miejskiej dzungli znajdę miejsce na outa? Już nad tym myślałem i lipa. Co do przypału to mała uprawę możesz nawet w kawalerce pierdolnac. Jak nie będzie się wydobywal zapach poza mieszkanie, a sam nigdy nie miałeś ani na psiarni ani nigdzie nic wspólnego z uprawa czy paleniem to małe prawdopodobieństwo że wtopisz. Prawdopodobieństwo wtopy się pojawia wtedy jak o twojej uprawie wie więcej osób, jeśli jarasz w tym mieszkaniu to mogą Cię życzliwi sąsiedzi podpierdolic. I jeszcze ryzyko jeśli zamawiasz coś przez neta. A co do outa to za każdym razem idąc na spota może ktoś za tobą iść albo już na Ciebie czekac, no chyba, że jesteś jak Rambo i masz spota w miejscu gdzie najtwardsi komandosi nie dotrą. Najlepiej mieć i na oucie i w domu ale nie każdy ma możliwości pozdro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@glodek18 No w mieście trochę lipa jest faktycznie,ja mam tyle dobrze,że mam dobre tereny nie zagospodarowane, dzicz normalnie. Też jest przypal wiadomo ale na oucie jeszcze możesz się jakoś wykręcić a w chacie już bierzesz na klatę albo zwalasz winę na ojca he 🙂 żart...

Warto zaopatrzyć się w fotopulapke,dużo nie kosztuje a może dac dużo informacji.

Kiedyś miałem krzaka durban poison i rósł on normalnie w bajorku na platformie zrobionej z karnistrow 30 L i dochodzilem tam tylko w woderach,był przycumowany do trzcin,karnistry zanurzaly się do połowy pod ciężarem,donica na platformie i Ci powiem,że przejebane było ale wiedziałem,że nikt tam przy zdrowych zmysłach nie będzie szukał  zioła. Teraz już mi się nie chcę takich hardkorow czynić.

Karany już byłem za uprawę ale 8 lat temu, zawiasy minęły, trzeba żyć dalej.

25 minut temu, glodek18 napisał:

Prosta sprawa ale gdzie miejskiej dzungli znajdę miejsce na outa?

Pod komisariatem siej he 🙂 u nas kiedyś lepki nasiali pod komendą ale raczej siewnych konopi,to w gazecie było nawet lokalnej że pod policją konopie rosną he 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...