Skocz do zawartości
ArteK

XXL Big Gorilla - Girl Scout Cookie - Super Haze Auto M-H ts1000

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

@ArteK Było naprawdę dobre i bombeczka fajna, bo sativka ale zapach w niczym nie przypominał zioła takiego typowego. Zapach był raczej taki korzenny,ziemisty lub coś jak mech...całkiem inny nie typowy. Ciekawe czy są jakieś przystępne testy na zawartość thc albo domowe sposoby🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster na tym plancie chce sprawdzić czy finish flowers faktycznie cos daje, z miodem sie jeszcze namyśle, sciąłem tylko tam gdzie mleko i bursztyn, reszta planta ma 2 tyg

@Brazil Munster wczoraj sampelka ukulałem sech sobie 5 dni poczatkowa faza łagodna za jakieś 15 min. Tam gdzie przycupłem tam gwoździa przybiłem xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro robie flusha na automacie którego wrzuciłem tak z dupy bo miałem go w gratisie.  

Więc coś uszczkne od razu na małego testa 😄narazie mam mleko i pojedyncze bursztyny. Wiec mysle ze za tydzień go opierdziele.

 

A propo miodu. Jaka tego proporcja? To bym flush zrobil z miodem. 

Edytowane przez Brazil Munster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster co do miodu dam stołową łyzke na 1,5L. na zagranicznym forum o melasie czytałem ze stołową łyżke na galon, Ja jestem takim człowiekiem ze jak nie dotkne nie zobacze nie uwierzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArteK  Jak chcesz , możesz dorzucić uvb , bo masz taką możliwość, zyskają na tym trochę mocy, czyli jak już to dorzucić światło uvb, a nie kolejny panel i święcić według wytycznych, jak chcesz się bawić i zwiększyć moc tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GSC 😈😈

Trochu lipa bo najnizsza temperatura jaką jestem wstanie zrobic to 22-23°C

16356306846136663628564673931458.jpg

Edytowane przez ArteK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goryl skoszony ^^ ciekaw jestem wyniku. GSC spokojnie powinno dac 30-40 suchego a goryl? Obstawiajcie 😉

16358623265365912876426544088670.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...