Skocz do zawartości
ArteK

XXL Big Gorilla - Girl Scout Cookie - Super Haze Auto M-H ts1000

Rekomendowane odpowiedzi

@Szym pytanie. Jaka forma azotu bedzie najlepsza? Czy sam dolomit styka?( garść na litr) tylko jeden ma dłoń jak karzełek a drugi ma sipe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ArteK napisał:

Jaka forma azotu bedzie najlepsza? Czy sam dolomit styka?( garść na litr) tylko jeden ma dłoń jak karzełek a drugi ma sipe?

nawóz z azotem jakikolwiek, standardowa ręka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArteK  Sprawdź ph ziemi, jak masz czym, dolomit ma za zadanie podwyższyć ph w ziemi, czyli obniżyć jej kwasowość, nie ma sensu tego robić, jak nie wiesz, jakie jest ph w glebie. Najpierw sprawdź czy już teraz nie jest za wysokie, jak jest za niskie to dolomit ma sens, a na "pałę" bym nie sypał. Nie masz np. biohumusa? Ja bym wolał biohumus, jak nie masz nawozów dedykowanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy niby tu wszystko pięknie ładnie bo technologia ph perfect, źle z dawkowaniem poszedłem, ale lepiej mniej niz za dużo. Wyrownam dawki i zobaczymy co wyjdzie, jestem zbyt uparty zeby zrezygnować z tych supli😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster  Nie znam producenta tych nawozów, pierwszy raz je widzę, pisałem wcześniej mu o biohumusie, bo sam proponował rozwiązanie typu florvit. @ArteK Rób jak uważasz, ja uprawiam tylko w Cannie , Biobizz, Plagron, innych producentów nawozów nie stosowałem, więc ich nie znam, bo nigdy nie widziałem potrzeby ich poznawania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArteK  Z pełnym spokojem, ja się do niczego na siłę nie mieszam i nikomu nie mówię, co ma robić, bo musi tak , a nie inaczej. Każdy ma prawo mieć idnywidualne podejście do swojej uprawy i mi nic do tego, a ja tylko, jak wcześniej podkreślałem mówię, co ja bym w danym wypadku zrobił, co nie oznacza, że to, co proponuje to najlepsze możliwe rozwiązanie, a jedynie takie, jakie mi samemu się wydaje za odpowiednie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArteK Powodzenia, jakbym miał ten nawóz to bym ci zmierzył ec, bo mam miernik, ale nie mam tego nawozu, więc napisałem ci tak na oko. Podałem dawkę większą niż producent, ale w tym stadium i w tym stanie wydaje się ona w granicach pełnej tolerancji dla rośliny. Oczywiście mówię o jednorazowym podaniu takiego stężenia nawozu, a nie o regularnej podaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...