Skocz do zawartości
ArteK

XXL Big Gorilla - Girl Scout Cookie - Super Haze Auto M-H ts1000

Rekomendowane odpowiedzi

@Jerzy Jakby nie było jakby nie kwestia przypału to warto mieć to i to. Dużo outdorowcow narzeka że ktoś np ukradł im plony. I wtedy fotopulapka nie wiele zmieni, chyba że sam wymierzysz sprawiedliwość. Inny problem to kwestia krzaków, które trzeba ścinać niedojrzałe bo pleśń. Bardzo chciałbym na oucie coś urządzić, ale myślę że jeśli chcesz dla samego siebie to wystarczy sobie małego szafkoboxa złożyć i krzaczek po krzaczku i zawsze masz palenie, jest to bardzo proste do ogarnięcie pozdro. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ładna roślina z tego goryla he 🙂 chyba następnym razem nabęde kilka pestek. Ciekawe jak klepia w czerep.

One są bardziej satiwowe czy w stronę indyjki bardziej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jerzy brakuje kilku rzeczy jeszcze i praktyki wiecej! 

Co do przygotowania to raczej mizernie ( brakło kilku ważnych rzeczy plus robotaju), ale portki w górę i w strone słońca 😎

Edytowane przez ArteK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@ArteK Jest git, ważne aby nie przekombinowac, konopie to silne rośliny i zniosą wiele. Nie raz miałem gdzieś na dworze, burza połamala krzaka, spisany na straty a efekt końcowy był całkiem spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jerzy chwast to chwast i w piachu wyrośnie, ciekaw jestem jak zawartosc % w gorylu producent pisze ze moze i być niebotyczne 27, gdzie nie wierze zebym takie stężenie  uzyskał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@ArteK Ci powiem,że może być to prawda. Ja kiedyś miałem sezonowki Durbany i thc 22% miały a producent od DP pisał że 13-15 % a wiem to,bo miałem przypal i w laboratorium mierzyli zawartość THC milicjanty. Byłem dumny ale smutny😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...