Skocz do zawartości
ArteK

XXL Big Gorilla - Girl Scout Cookie - Super Haze Auto M-H ts1000

Rekomendowane odpowiedzi

@Brazil Munster byly dwie dawki narazie efekt widac po zdjeciach. A co dopiero jak peła dawka wejdzie, co konkretnie chcesz wiedziec, na tyle ile bede mogl postaram sie rozjaśnić;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArtizO  tak z ciekawości pytam co konkretnie zauważyłes po nim. 

Ogólnie Big Bud robotę. Ja dałem po pół dawki do automata to po 3 dniach ladnie wlosami zasypala się. 

Nirvana jak dobrze pamiętam jest chyba jeszcze bardziej zaawansowana 

Edytowane przez Brazil Munster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster  zauwazylem to ze pąki zrobiły sie większe  co do zapachu jak pisałem obie Panie zapachem nie powalają tez tak mialeś?, wybrałem tylko kilka produktów z całej oferty.

Z tego co sie doedukowalem

Big bud to aminokwasy. Dosyć krotki w stosowaniu bo tylko 3 cykle

Nirvana to weglowodany. I kupsko nietoperza 🙊😁

Edytowane przez ArtizO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArtizO  ja na spontanie dalem z gratisu ak white russian.  I jest jakoś około 3,5 tyg od zakwitu.  Szczerze to dziś zero zapachu z niej. 

Z kolei mam 2 rodzaje sezonów to jeden z nich nic zapachu. A drugi od 2 tyg vega jebie grubo. Nie wiem co t9 będzie jak już wejdzie konkretnie w kwitnienie 😄

 

ja wziąłem też suple z AN tylko ze starter kit. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner mam nadzieje, ogolnie nie widze zebym przesadził z jakimś nawozem czy cos, jestem w polowie dawki na 1.5L wody.

 

@Zielone krainy Twoje rady wziąlem do serca plus troszku podedukowalem sie, ale cos mi nie pasuje przy wloskach powinny byc biale a one troche w brąz i nie wiem czy popaliłem nawozami czy jak ? Po lisciach nie widze oznak przenawożenie jedynie co to chyba donica 25L na xxl moze byc za mala i roslina karłowacieje? Końcówki lisci same końcówki obrocone o 360°¿

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@ArtizO Ziomku może te skręcanie liści to wynik złej podarzy nawozów,  ale w takim sensie, że nie ma odpowiednich proporcji pierwiastków w ziemi, i dlatego roślina na ten stan w ziemi nie reaguje w pełni prawidłowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy na to bym nie wpadł, i nawet linijki, zdania, w tym wszystkim co udalo mi sie wyczytac. Potrzymam je jeszcze tydzień,  jutro dzien podlewania i zobaczmy jak efekt sie nasili to zrobie flusha i zaczne od poczatku wydaje mi takie rozwiązanie dosyc sensowne¿

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@ArtizO Lej samą wodę i obserwuj sytuacje, a przynajmniej sam bym tak zrobił na tym etapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...