Skocz do zawartości
Brazil Munster

DoSiDos 33, mimosa x orange punch. Lumatek Attis

Rekomendowane odpowiedzi

Na bank jutor mija 8 tyg od wyjścia z ziemi. Więc kwitnie równe 5 tyg. Więc pewnie 3-4tyg i powinien być jej kraniec końców. 

 

Martwi mnie tylko to że na tych liściach wchodzi też brązowy kolor . I końcówki liści są poprzypalone

 

Edytowane przez Brazil Munster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Brazil Munster napisał:

Panowie warto dawać jeszcze siatkę na te moje krzaczki? 

wcześniej mogłeś dać, teraz masz już spore topy i bym odpuścił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Brazil Munster  dając nawozu na kwitnienie powinieneś suplementować magnez , a praktycznie każdy calmag ma w składzie azot więc ten lekki niedobór tym wyrównasz , poza tym by roślina absorbowała dobrze PK potrzeba właśnie magnezu .  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster Nie nie mija się z celem. 

Celmag tak czy siak musisz aplikować 👌

W dniu 04/10/2021 o 18:17, Tester napisał:

wcześniej mogłeś dać, teraz masz już spore topy i bym odpuścił

Jasne że możesz dać siatkę, nawet na tym etapie tylko będzie to trudniejsze. Jeszcze spuchną (= 

Najlepiej takie rzeczy zrobić do 3 tyg kwitnięcia. Sam daje dopiero w 3 - 4 lepsze to niż później podwiązywanie jak się wyginają wszystko się klei a ty się de denerwujesz i yxz sam na siebie. Są jeszcze bambusowe kijki. Zrób siatkę albo przygotuj kijki. Ja proponowałbym siatkę z kijkami będzie więcej xyz. 😃

Edytowane przez Krzysztof_Krzys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fxxx1337 Nie przeczytałeś że zrozumieniem. W celu uniknięcia wyginania się łamania co najgorsze gałęzi. Siatka w celu zastąpienia zabawy z kijkami podtrzymania uginających się gałęzi. Albo jedna siatka albo naście kijków. Szybciej łatwiej siatkę. 

 

Jezeli chodzi o trening owszem za późno ale w celu pomocy jak najbardziej! 

 

Edytowane przez Krzysztof_Krzys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fxxx1337 Nie wiem szyszki kolegi spuchną ale moje ostatnio przerosły moje oczekiwania, gdyby nie pomoc obalałyby się na boki wyginajac w dół co za tym idzie światło szło w xyz. I tak wszystkiemu nie da się zaradzić czasem coś wychodzi w czasie i trzeba działać szybko ale w przypadku kolegi... ma czas i może zaradzić jego decyzja. 😃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 63.  22 Dzień kwitnienia

Roślinki jak narazie rozwijają się chyba bez zarzutów. 

Rośliny dostają już pełne dawki nawozów od AN.  Podlewam je 1.5L co 3 dni ale tera widzę że co 3 dni to za rzadko.  Lepiej dawać 1.5L co2 dni czy jednak 2L co 3 ?  Donice mam 14L 

 

Temp 27-8/20  teraz cieplej na zewnątrz to w nocy mam ciut wyższa. 

Wilgotność do 55% 

 

Gratisowy white AK mysle ze od jutra zapodam mu overdrive i za 3 tyg maks scinka, jak myslicie? Jutor mija 9tydz. Jego życia

20211009_131831.jpg

20211009_131852.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Brazil Munster napisał:

Rośliny dostają już pełne dawki nawozów od AN.  Podlewam je 1.5L co 3 dni ale tera widzę że co 3 dni to za rzadko.  Lepiej dawać 1.5L co2 dni czy jednak 2L co 3 ? 

sam to oceń nie ma uniwersalnego podlewania, jak za mało to lej częściej albo więcej wody

Godzinę temu, Brazil Munster napisał:

Gratisowy white AK mysle ze od jutra zapodam mu overdrive i za 3 tyg maks scinka, jak myslicie? Jutor mija 9tydz. Jego życia

możliwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster ja na 15 litrów doniczke lałem na wege i początku kwitnienia po 2 litry co 3 dni, a później to czasami nawet i po 3 litry jak było ciepło też co 3 dni. 2 litry napewno nie zaszkodzi tym bardziej ze juz zaczynają dobrze kwitnąć, a zaraz będą dobrze puchnąć, także woda z pokarmem napewno sie przyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dziś wyjalem planty z namiotu żeby dokaldnie podlać z każdej strony. I.na 2 plantach A właściwie ena powierzchni ziemi podczas podlewania widziałem że zapierdalaja tam jakieś bialko-kremowe skurwysynki. Co to może być? Bardzo to mikro malutkie 

Edytowane przez Brazil Munster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...