Skocz do zawartości
Brazil Munster

DoSiDos 33, mimosa x orange punch. Lumatek Attis

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 38. 

Dziś następuje zmiana światła na 12/12

Temp. 25/20 wilgotność ogólnie około 60-65%

W nocy trochę podskakuje .  

 

Lampa poki co 60cm od szczytów i 80% mocy. 

Zmieniam bo mam obawy że nie wyrobie się do grudnia ze wszystkim. 

 

 

Na zdjęciu jest po prawej kwitnący ak white russian auto. Co o nim myślicie? Brak niedobór Azotu ? Dalem mu sensi bloom i ciut grow jakoś z 4 dni temu ale narazie nie widać poprawy. 

20210914_125120.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Brazil Munster napisał:

Na zdjęciu jest po prawej kwitnący ak white russian auto. Co o nim myślicie? Brak niedobór Azotu ? Dalem mu sensi bloom i ciut grow jakoś z 4 dni temu ale narazie nie widać poprawy

nie widać, bez lampy lepiej można było by ocenić 

Edytowane przez Andi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster Nie za wysoko 🤔 to led pamiętaj led to nie Hps. 

 Spokojnie wyrobisz się do grudnia kolega. Policz tygodnie dodaj 1 tolerancja błędu do grudnia masz jeszcze dużo czasu. 

Witamin to im  nie  brakuje jedynie do widzę liście miejscami zawijają się w kształt "łudek". 

I może warto pomyśleć o delikatnym frycu. 

Pozdrawiam. 

Edytowane przez Krzysztof_Krzys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster  u mnie miejsce miało z łódka kiedy dałem za dużo azotu nie wiem dla czego ale tak było. Chciałem pisać o tym prędzej ale zapomialem też masz b. ciemny kolor albo to efekt zdjęcia z lampą. 

Tak gdy lampa jest za nisko również. Tylko Ty masz 60cm ale możesz zmienić na mniejszą moc np 60 jak jest taka skala obserwował na spokojnie świat się nie wali (= 

ps. Wentylacja przepływ powietrza itp? czasem za duszno też nie dobrze. 

Edytowane przez Krzysztof_Krzys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie może coś mi doradzicie.  

Nie wiem jak to możliwe. Ale tak od ponad 2 tyg. Jebie mi w pokoju i poza pokojem. Sprawdzałem cała wentylację i wszystko szczelnie zalozone. Namiot zassany do środka, filtr założony od 2go  tyg. Teraz na maks odpalony. Więc jakoś 330m3/h  filtr mam na 420. I głowie to wali od tej mimosy, bo Akacz kwitnący id 2 tyg nie pachnie nic..

 

A moja kobita już placze że czuć w korytarzu między pokojami. 

 

Jak teraz tak wali to nie chce myśleć co bddzie za 5 tyg jak będzie już kwitlo ba bogato

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster Za 5 tygodni za tydzień 2 będzie przypal większy. 

Skuteczność filtra i jego właściwości spadają  kiedy wilgotność jest wysoka - nie wiem jaka masz - Wiedzę po postach że miałeś problem z wilgotnością (90%) więc może zajechales to filtr -Ja  kupiłbym nowy bez zastanowienia. 

 

Ale poczekaj na inne rady. 

 

ZAPOMNIAŁEM DODAĆ CO WAŻNE MI PRZYSŁALI JUŻ Uszkodzony FILTR! CAŁA PACZKA CZARNA OD WĘGLA SYPAŁO SIĘ Z NIEGO STRASZNIE. PODŁĄCZYŁEM GO I O USZKODZENIU DOWIEDZIAŁEM SIĘ PÓŹNIEJ - KIEDY MIAŁEM SYTUACJĘ JAK TY 🙂 - to też możliwa wersja. 

 

Edytowane przez Krzysztof_Krzys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wilgotność teraz około 65 w dzień w nocy 80 nawet. Dziś będę odpalac pochlaniacz wilgoci w pokoju gdzie jest namiot. 

 

Zbije wilgoc i zobaczę czy to cis pomoże. Jak nie to w poniedziałek zamawiam nowy. 

Myślicie że od wilgoci mógł zjebac si3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Brazil Munster napisał:

Jaki filtr wziąć? 360 styka czy 400+ wziąć? 

ten 400+

Edytowane przez Andi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...