Skocz do zawartości
Brazil Munster

DoSiDos 33, mimosa x orange punch. Lumatek Attis

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Brazil Munster napisał:

Namierzylem w dobrej cenie:

RHINO HOBBY FILTER 125X300 on ma niby 500m³

co o tym sadzicie? 

Ja mam jakis tam z rhino i robi eobote, 0 zapachu a przezywa drugą uprawe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster Zawsze dodajesz 30/40% do mocy wentylatora i dostajesz wynik jaki powinien być filtr +/-  . 500 bedzie ok. 

Wilgoć może być przyczyną albo wada ciężka do wykrycia na samym początku albo zaniedbanie w transporcie jak u mnie. Dzieci były małe nic nie czułeś bo nie było jeszcze zapachu a jak zaczyna wydobywać się zapach to wtedy widać że coś nie tak, tak też mogło być w Twoim przypadku. 

Pozdrawiam. 

Edytowane przez Krzysztof_Krzys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to wygląda na dzień 53.  16 dzień od zmiany światła. 

 

Zrobiłem lekki lolipopping i wywalilem trochę liści. 

Niestety na dwóch  znalazłem pojedyncze chyba jajca. Nie wiem jak to się stało że zhermila się. 

Wypierdolic ja ? Ja uważacie? 

 

20210929_123225.jpg

20210929_124145.jpg

20210929_124235.jpg

20210929_124356.jpg

Edytowane przez Brazil Munster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Brazil Munster napisał:

Pany na grafitowym Ak liście tak się pokazują. 

Co jej brakuje? Azot czy Cal mag ?

 

I ile jej może zejść do harvestu? W niedzielę minie jej 8 tyg. Od wyjścia z ziemi. 

fotki bez lamp się daje żeby lepiej ocenić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostają już pełne dawki na kwitnienie. Ale i tak od dołu powoli idzie w górę zolknienie .

Fakt jest taki że aut9mat jest w 3L doniczce wiec . Do tego jest już 8 tydzień je to życia i widsc że teraz puchnie wiec ma parcie na papu

Edytowane przez Brazil Munster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster na bloom masz inne wartości odżywcze i  na groow, dodaj na groow sprawdź ec by nie przesadzić i obserwuj. @Andi  ma rację dolne padają same zmieniają kolor schna itp itd ale górne nie powinny tak szybko chyba że plukasz glebę na ostatni tydzień dwa by pozbyć się chemii i polepszyć smak wtedy takie żółte liście Ci nie przeszkadzają ponieważ zasoby które witaminowe są właśnie zasysane z liśći. 

Pozdrawiam. 

ps. Sam sobie odpowiedziałeś - puchnie i ma potrzebę na większą ilość papu" - tylko kontroluj ec ph by nie popalić ich. 

Edytowane przez Krzysztof_Krzys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ph zawsze pilnowane. Jakie do ilu EC ? No chodzi o to że t3 liście 5wk wyżej już zolte robia się A ni3 ja dole. Wiadomo że od dołu bardziej. 

Jutro zapoznam im więcej papu. Mysl3 że jej zostało jeszcze z 2-3 tyg. Przed ścianką zrobię flush na bank

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko chyba troszkę więcej jak 2-3 tygodnie im zostało. - sugerując się zdj które dodałeś. 

Płukankę tydzień przed a lepiej dwa tygodnie to już będzie to co wystarczyć powinn (= 

EC ja staram się  by było do 2.2, 2.5 podczas bloom - ale to wszystko zależy od rośliny. a jedne nie zaszkodzi ec 2.8 a na inne zaszkodzi 2.2. 

Zacznij od dolnego pułapu ec  zobacz czy coś się poprawia z wyglądem jak nie a zarazem nie popaliło Ci nic zwiększ suple ale tak by ec nie skończyło o wiele oczek z 2. 0 na 3.0 bo  na 2 dzień możesz się zdziwić. 

Będzie dobrze tylko policz sobie tygodnie czy się  nie pomyliłeś a najlepiej to sprawdzić trichomy jakiego są koloru przed planowana kosa. 

Edytowane przez Krzysztof_Krzys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...