Skocz do zawartości
Brazil Munster

DoSiDos 33, mimosa x orange punch. Lumatek Attis

Rekomendowane odpowiedzi

@Brazil Munster ja podlewam wtedy kiedy doniczka jest dość lekka. na te 14 litrów mozesz podlewać te polotra litra. Z biegem czasu jak rośliny będą wieksze możesz podlac po 2 litry. Ja mam 15 litrow i leje teraz po 2.5 litra ale mam 5 tydzień flo. I w boxie dość gorąco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym voodoo to organik od AN na korzenie, a B-52 to mineralny od AN, głównie witaminy grupy B i jakieś morskie cuda w składzie. Taki chyba na każdą fazę.

@Brazil Munster

Jeśli chodzi o stosowanie rzeczy od Advanced Nutrients to jechałem według tabelki i pierwszy tydzień nic, w drugim 1/4, w trzecim 2/4 i potem finalnie powinna być pełna dawka, ale ja mam automaty, więc leje połowę przez całą uprawę.

Stosuj się do tabelki producenta, skoro masz sezony. Ja u swoich nie zauważyłem żadnych oznak przenawożenia, ani nic z tych rzeczy, nawozy pierwsza klasa. 

A jeszcze z racji, że to ukorzeniacz i witaminki na zdrowie, to tym bardziej bym poczytał co i jak. A co do częstotliwości, to daje co drugie podlanie cały zestaw.

W zasadzie łap tabelke, jeśli nie masz.

SCHE.jpeg

Edytowane przez Luigi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeszcze takie pytanko. 

Czy pora święcenia ma znaczenie przy  robieniu fima? Czy po prostu robić go jak mi pasuje ? 

 

Chciałbym dac Asahi SL po fimie. Oprysk robic w nocy czy normalnie mogę to zrobić przy odpalonych lampach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien 19.

Temp. 25/20

Wilgotność 70%

Lampe dziś dałem na 60% I tak poleci chyba do końca vega. Mam wrażenie jakby mi się wyciagaly. 

 

Powiedzcie czy Fim wyszedl dobrze ?

Czy mogę już śmiało to naginac(lst) ? 

Info normalne że lodyga na górze jest grubsza niż na dole. ? 

 

Rośliny maja około 26-27cm od wyjścia z ziemi 

 

 

Proszę o sugestie, poprawki itd 🙂

 

 

Pozdro 

20210827_233009.jpg

20210827_233435.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster jeszcze za wcześnie by stwierdzić że fim wyszedł dobrze, poczekaj do pojutrze z gienciem że by roślina zdarzyła się pozbierać po fimie, ja bym tak zrobił ale może jest tu ktoś kto już stosował te dwa treningi na raz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Brazil Munster napisał:

Czy mogę już śmiało to naginac(lst) ? 

teraz to możesz łatwo złamać krzakajak tak podrósł  trzeba to robić z wyczuciem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam od 3 tyg. wiec praktycznie nowy. Trzymany w wodzie nie na sucho. A dziś pokazuje -2.0 i mruga tzn liczba. I ni3 moge go skalibrowac.  

 

No Wiem wiem można dokupić nową sondę czy tam elektrode.  

Chyna nie bede czekał ba cuda i kupię nową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...