Skocz do zawartości
Brazil Munster

DoSiDos 33, mimosa x orange punch. Lumatek Attis

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jak to możliwe że trichomy na topach są mleczne A na liściach przytopowych są w 30% brązowe? 

 

Chce zrobić flush +miód. Tylko kwestia taka robić flush i trzymać mogę normalnie jeszcze  kilka dni czy narazie lać wodę A np 2 dni przed ścianką flushowac.  

Rośliny trochr mnie zaskoczyły bo Dosidos dochodzj szybciej niż się spodziewałem. Nawwt szybciej niż Barneys podał w swoim opisie. 

Będzie z niego pewnie czachojeb bo bursztyn wejdzie zdrowo dopóki wyplukam itd.

Mimosa z kolei ma full mleczko A bum chciał trochę bursztynu. I nie wiem jak to teraz pogodzić. 

Na następne grow nigdy więcej nie daje 2 odmian bo później takie kwiatki wychodzą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz dobrze je wypłukać to musisz je przelać ze 2 3 razy w te 2 tygodnie 😃 a jak przelewasz to gdzie woda splywa? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek!

Myślę że jeszcze 3-4 podlania wleca do ścinki. 

 

To jak radzicie robić flush czy tylko woda i tyle.  

Wlansi3 na tym zastanawiałem się czy zaraz jej nie przeleje, tzn dostanie efektu przelania.  A na tym etapie chyba lepiej żebybyło bardziej sucho niż za mokro. Co dziwne teraz jakby wolniej pobiera wode. Czy to spowodowane tym że zbliża się jej koniec i już jakby nie puchnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niby sama wode, ale jak ona nie zleci a zostanie sobei na tacce, to to co sie wyplukalo wraca spowrotem do rosliny 😄 ja niestety nie mialem jak zrobic, bo siatka mi uniemozliwa wyjecie roslin, a w dodatku za duzo pierdolenia z tym, gdzie ja bym to dal do wanny kurde i tam flusha robil? 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym w wannie flushowal.  Na ta chwilę rośliny były podlane dwu krotnie woda wiec będzie jeszcze kilka dobrych podlan do ścinki. 

Więc myślę że roślinny powinne  cos wyssac z tej ziemi. 

 

Warto dawać miód do kilku ostatnich podlan?

Edytowane przez Brazil Munster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Brazil Munster napisał:

Ja bym w wannie flushowal.  Na ta chwilę rośliny były podlane dwu krotnie woda wiec będzie jeszcze kilka dobrych podlan do ścinki. 

Więc myślę że roślinny powinne  cos wyssac z tej ziemi. 

 

Warto dawać miód do kilku ostatnich podlan?

ni mom pojecia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany takie pytanie. Susze automata którego miałem w boxie z sezonami.  

Susze go  w namiocie gdzie mam.dalej sezony tylko że zrobiłemna górze przegrodke oddzielając od lampy. Ale pytanie jest takie. 

Susze już 6 dzień. Temp mam 24/17 wilgotność non stop.trzymam na 55% 

Próbuje łamać lodyge ale ona tak jeszcze na miękko zginą się. Ale.topy są już kruche... czy nie przesusze przez to topow zanim lodyga zacznie w koncu (strzelac) ?? 

 

Po niedzieli szykuje się scinka sezonów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster ja trymowałem zaraz po ścince, jak strzelała łodyga to odłamywałem i do słoika do srodka słoika hirometr, saszetke wrzucilem dopiero po tygodniu jak mi zaczęło wariować do 55% a saszetke mam 58%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster dlatego jest dobrze miec kilka odmian, ja wycinam tylko większe liscie  przytopowe co jest sporo trichomów zostawiam, jak schnie to delikatnie roluje topy.

Chodzi mi glowie o automaty bo przy fotoperoid topy byly jak kamień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...