Skocz do zawartości
Brazil Munster

DoSiDos 33, mimosa x orange punch. Lumatek Attis

Rekomendowane odpowiedzi

Pany już mnie chuy strzela. Dalem nowy filtr 500m3.  I po tygodniu znowu wychodzi zapach poza pomieszczenie gdzie jest namiot.  Przeciągu napewno przez otwarte okna wyciąga to poza pokój ale żeby przez filtr znowu. ?? 

Wilgotność nie przekracza 55% wymieniłem polaczenie między filtrem A wentylatorem. Opaska zaciskowa dojebana na maksa. 

Wkurwilem się i dałem na wylot też filtr 460m3. Myślicie że nie będzie to obciążeniem dla wentylatora ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 87.  Kwitnie 46 dzień 

Temp. 26-7/ 17-19

Wilgotność bez zmian 55%-48%

Podparlem listewkami bo wykladaja się. 

Co z tymi liśćmi? Co może jej wadzic? Czy może to po prostu efekt pobierania z liści? 

Zauważyłem że Dosidos ma dużo bardziej jasno zielone liście  niż mimosa.  

Podlewam PH 6.2 Ec 2.6 

 

20211102_154320.jpg

20211102_154307.jpg

20211102_153902.jpg

Edytowane przez Brazil Munster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster W końcowej fazie mój dos miał na końcu prawie czarne liście nie tak jak u Ciebie topek na ostatnim zdjęciu tylko o wiele ciemniejsze (nie z przelafowania azotem) 

ps. Miałem na myśli zdjęcie Twojej instalacji filtr went itp. Bo w tym problem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50 dzień kwitnienia. 

Czy to możliwe że one zaraz będą gotowe do ścinki. Bo na topach i liściach przytopowych wiedzę bursztyn w może 20% czy to możliwe żeby tak szybko dochodziły? 

 

Czy może wysokość lampy i moc może mieć na to wpływ? 

Bo szczerze napuchnniecia jak dla mnie w nich brakuje jednak. 

20211104_160159.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś ni3 chce mi się wierzyć że czas kwitnienia pokryje się z tym co podaje producent wiec coś około 65 dni. Więc to za 2 tyg. I będzie wtedy 9 tydzień.. 

Chciałbym jeszcze je podkarmic overdrive żeby jeszcze przypuchlo towarzystwo. I ile czasu polecacie lać wodę do ścinki żeby smak był w miarę git?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Vampidrut @Zielone krainy

Panowie to popalone  liście od nawozów czy może jednak brak? Na dwuch z roślin mam takie coś.  A może to braki calmag?

Podlewana co drugie podlanie nawozami, EC maks 2.6 PH 6.4. 

 

20211106_154042.jpg

20211106_154054.jpg

Edytowane przez Brazil Munster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...