Skocz do zawartości
Gość

8 automatów po 2 na doniczke.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Kurwa to ja panikowałem jak przy hpsie  było po 32-35 stopni max 

 Motywujesz mnie mordo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

W zeszłym roku w największe upały było ponad 40 i jakoś dociągnąłem do końca, więc teraz też jest szansa. @MałyTopek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Seba Ja specjalnie z hps'a przeszedlem na marsa tylko i wylacznie z powodu 32/35 stopni, ale nie zaluje bo nastepna zrobie na hpsie i porownam plon i jakosc 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Aron mocno liście zaczęły z dołu gubić. Może nawet roślinę ususzyć zaczynając od szczytów albo po prostu ja zabić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, fxxx1337 napisał:

spowolniony wzrost, trudności w budowaniu kwiatów, no i może się spalić jak o dużo za duża

 

14 godzin temu, Seba napisał:

@Aron mocno liście zaczęły z dołu gubić. Może nawet roślinę ususzyć zaczynając od szczytów albo po prostu ja zabić. 

Okej. To chyba będę musiał iść na kompromis, bo przy bliskiej odległości do CFL (10 cm) temperatura wynosi 34C 😞

I teraz pytanie do Was Panowie - co zrobić? Wywalić jakąś żarówkę, żeby obniżyć temp czy zwiększyć odległość szczytów do światła?

 

P.S. Czy zahamowanie wydzielania żywicy to jeden z objawów? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Aron napisał:

 

Okej. To chyba będę musiał iść na kompromis, bo przy bliskiej odległości do CFL (10 cm) temperatura wynosi 34C 😞

I teraz pytanie do Was Panowie - co zrobić? Wywalić jakąś żarówkę, żeby obniżyć temp czy zwiększyć odległość szczytów do światła?

 

P.S. Czy zahamowanie wydzielania żywicy to jeden z objawów? 

A gdzie trzymasz stacje pogodowa? Jak masz na wprost lampy to będzie tak pokazywać, wsun ja w róg jakis pomiedzy rurke, ktora jest przy scianie, tak zebybsie elegancko trzymalo, mniej wiecej na srodku od ziemi do lampy i wtedy zobacz temperaturke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dzień 41.

Moje Spartanki się nie poddają temperatura jak narazie wącha sie miedzy 30 a 34°. Zapowiadają że na zewnątrz będzie gorąco, ale widzę że są twarde. 

 

IMG_20210612_083806.jpg

IMG_20210612_083800.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dzień 44

Dziewczyny ciągną nawozy jak oszalałe. 

Sprawdzałem dzisiaj ph gleby 6.5 a co dam im nawozu to znowu niedobory pokazują. 

IMG_20210615_084311.jpg

IMG_20210615_084306.jpg

IMG_20210615_084243.jpg

IMG_20210615_084239.jpg

IMG_20210615_084236.jpg

IMG_20210615_084229.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Od jutra 3 tygodnie urlopu. Dziewczyny muszą zostać same. Boję się że przy tych temperaturach nawadniacze mogą nie wyrobić i że Nawóz który wymieszam w ziemi nie dotrze do rośliny, no ale wyjścia nie mam. Trzymajcie kciuki żeby nie było po powrocie tak że moje krzaki nadadzą się tylko na miotłę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...