Skocz do zawartości
Gość

8 automatów po 2 na doniczke.

Rekomendowane odpowiedzi

@Zielone krainy ja z koleji pszekladam jeszcze szczyty, ukladam je jak mogę, ale tym zabiegiem siatka bedzie jednorazowa bo musze ja nacinac i ew. sklejac tasma jesli szczyt chce wrocić

@Seba szkoda, ale fajnie by bylo jak bys uczestniczyl na forum jednak jestes jednym ze starszych czlonkow tego forum i wiedze tez masz, wiec mętorkiem jesteś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WielebnyMerry  Ja układanie szczytów pod siatką skończyłem w pierwszym tygodniu od przełączenia, gdy jeszcze nie było prefolwerów. Teraz pozbywam się tego, co uznaje za zbyteczne, ale staram się to robić powoli, by stanowiło to, jak najmniejszy szok dla roślin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@WielebnyMerry fajnie się czyta miłe słowa 🙂 Będę zaglądał w miarę możliwości na pewno, w tej przerwie co mnie nie było co raz zaglądałem ale nie bardzo miałem czas czytać wszystkie tematy bo sporo rzeczy wyskoczyło w okresie jesienno zimowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dzień 7

Wszystko idzie jak należy. 

Dziewczyny dostały dzisiaj minimalną dawkę nawozów, niech się przyzwyczajają. 

IMG_20210509_102330.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@point.99 no niestety nawet piłowałem pestkę ale tak to jest z promo nasionami. Mam tych nasion jeszcze trochę ale nie chciałem po ponad tygodniu nastepnej kielkowac bo była by za bardzo opuzniona względem innych. I tak jest to spory eksperyment dając 2 na doniczke. Myślę że będzie ok ale to się okaże później. Sezonów bym tak nie dawał a automaty powinny się zmieścić bo mam jeszcze pole do manewru doniczkami w boxie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Seba  Eksperyment spory ale właśnie to jest fajne w hodowaniu. Sam jak się trochę podszkolę w hodowaniu to planuję z beczki na kapustę box sobie zrobić😁.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dzień 9

Royal Critical mocno wystrzelił a jest to jedna z niższych odmian w boxie, Stress Killer również idzie bardzo szybko. Widzę że na dniach trzeba będzie brać się za LST. 

Patrząc po tym w jakim tępię rosną sam zaczynam mieć obawy co do miejsca po LST, aczkolwiek jestem zadowolony bo jak do tej pory wszystko idzie idealnie. 

IMG_20210511_100900.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dzień 10.

Panienki świeżo po LST. 

Teraz jeszcze tylko podoginam jak się ułożą i będzie git. Miałem zrobić dzisiaj 2 największe ale doszedłem do wniosku że jak już robię to lecę po kolei. 

IMG_20210512_094930.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Seba po tym stresie moze sie wyrównają, bynajmniej jest taka szansa.

Szczeze to braknie mi lat na cudowanie z konopiami ale z chęcią kiedys sprubuje 2 rosliny w jednej doniczce, ale zrobie to troche po seojemu. Do wszystkiego dodam lst, fim i oczywiscie scrog, no i nie braknie dlugiego wega.

Lubie twoje fr bo trzymasz w napieciu ze swojm cudaczeniem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@WielebnyMerry gdyby to nie były automaty to też pewnie bym więcej z treningami kombinował. 

Ja już tak mam że lubię eksperymenty, bo wsadzić krzaka na donice wszystko jednej odmiany było by za łatwo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dzień 12

Poprawilem LST 

Nowe odrosty zaczęły iść w górę, ale myślę że jeszcze będę szczyty główne dociągał że 2 razy. 

Royal Critical na 2 liściach pokazał jakieś plamy najpierw białe teraz zmieniają się w brązowe, możliwe że poszło na nie trochę wody z nawozem i wypaliło je, poza tymi liściami wszystko idzie dobrze. 

 

IMG_20210514_101957.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dzień 13

Coraz gęściej. Nawilżacz mimo tego że daje wodę filtrowana zaczą dawać dupy. Wczoraj wilgotność do ponad 90% doszła. Oby dziewczyny zaczęły kwitnąć to go wywalę całkiem z boxa i wtedy będę musiał myśleć co wstawić żeby nie było za sucho. 

IMG_20210515_105631.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Seba też miałem problem z nawilżaczem. Musiałem wymienić, ale jestem zadowolony bo obecny jest o niebo lepszy.

Jak jesteśmy na temacie nawilżacz to powiedz mi jaką wodę lejesz do niego. kranówka czy filtrujesz ją wcześniej? Ja filtruje w Brita ale nie wiem czy jest sens to robić bo po pierwszej hodowli musiałem kupić nowy filtr węglowy bo stary już się nie nadawał na następną hodowle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@point.99 też właśnie leje filtrowana z brity ale zauważyłem że nie ma kamienia ale za to glony się robią w miejscach gdzie woda jest non stop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@fxxx1337 jutro będzie dzień 15 to wstawię nowe foty już dzisiaj jest duża różnica w porównaniu z wczorajszym dniem. Lecą jak szalone.

 @WielebnyMerry no szybciej idą jak sezony ale myślę że dużo ma na to wpływ że światło leci 20/4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...