Skocz do zawartości
Gość

8 automatów po 2 na doniczke.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

No to lecimy. Plan taki ze 2 automaty na doniczkę 11l. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Do tej pory 7 na 8 nasion wykiełkowało i poszło w ziemię na 8 czekam zobaczymy czy coś z tego będzie. 

Dziewczyny startują w ziemi Bio bizz light Mix. 

Namiot hydro shoot 80x80x180

Nasiona te co na zdjęciu w tym 2x northern light (na jedno czekam czy wyjdzie) 

Nawozy będą micro grow bloom od advanced nutrients 

Przewidziany trening LST. 

Wentylacja na rurach akustycznych do tego filtr karbonowy i wentyl 250ts silent. 

Wentylator mieszający naturalnie też mam oraz stacje meteo. 

Do tego nawilżacz powietrza

 IMG_20210429_133956.thumb.jpg.eaf5b30cc85ea9c5ab40f41fb7aa79d7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Seba już myślałem że Cię tu nie zobaczę, siadam w pierwszym rzędzie i obserwuję.

Widzę że robisz eksperyment duo, ja mam szczątki ale 3 w jednej i są na FLO ale nie kwitną, czekam na korzenie i na out. Fajnie Cię znów widzieć 😉😃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Szym przy sezonach by było ciasno na automaty powinno starczyć ale to eksperyment bo już dawno chciałem tak zrobić. Zobaczymy co będzie. 

@Zielone krainy mam wszystko ale w sumie przy moich nawozach niepotrzebne bo pH samo się normuje. 

@WielebnyMerry sam myślałem że już nie wrócę no ale uprosiłem żonę na jedną partyjkę w tym roku bo z tamtych panienek nawet g nie zostało. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Chyba to ostatnie nasionko nie wyjdzie ale w sumie mała strata bo akurat ten krzak miał iść podwójnie a tak każda inna roślinka będzie. Opiłowałem pestkę do okola delikatnie i dalej ja dałem na mokry ręcznik, jak do jutra nie da kiełka to idzie do kosza. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Stress kiler i white widów wyszły dzisiaj z ziemi pozostałych jeszcze nie widać niestety jedno z 2 nasionek Northem Light mimo opilowania nie wykielkowalo do tej pory więc będzie 7 krzaków nie 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ciekaw projekt, będzie niezła walka korzeni. Treningu jestem strasznie ciekaw .

 

Pozdrowik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dzień 3 (liczę od wyjścia z ziemi) 

Tak jak myślałem wcześniej jedno nasionko nie wyszło więc będzie 7 krzaków a nie 8.

Wszystkie roślinki wyglądają zdrowo. 

O dziwo Stress killer wyszedł pierwszy i w porównaniu do innych roślin jest minimalnie wyciągnięty a wszystkie mają te same warunki, pewnie takie geny. Zobaczymy jak się będzie dalej wszystko rozwijało. Sadzonki podpisałem raz i w przyszłości na zdjęciach już podpisów nie będzie ale kolejność się nie zmieni. 

IMG_20210505_100221.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@WielebnyMerry kierowałem się bardziej czasem w jakim dziewczyny dochodzą. Wzrost sobie przy lst wyrównam i będę doginał. 

Jakby co to tu daje info o peatkach:

 

Screenshot_20210507_101302.jpg

Screenshot_20210507_101241.jpg

Screenshot_20210507_101213.jpg

Screenshot_20210507_101151.jpg

Screenshot_20210507_101131.jpg

Screenshot_20210507_101054.jpg

Screenshot_20210507_101018.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@WielebnyMerry 7 roślin na 80x80 wszystko to auto, jakie zakwitnie kiedy chce, więc nie skróci wega, jak by im wszystkim zrobił Lst i do tego Scroga to by ich tam nie pomieścił raczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Planuje samo lst i doginał będę żeby równać szczyty ale znając mnie to jeszcze może jakiś pomysł do głowy inny wpadnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy z automatami sie jeszcze nie bawilem ale widze po swojch sezonach w scrogu ze sie gesto robi. Teraz mam nadzieje ze po tornadzie nie odbije sie na plonie.

Co do ciebie @Seba to tak jak mowisz po tobie wszystko mozliwe. Fajnie ze wrociles ale to pewnie ostatnia fr w tym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@WielebnyMerry Ja u siebie dzisiaj wyciąłem parę szczytów, jakie były już nad siatką, bo i tak nie było dla nich miejsca, by mogły dobrze napuchnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...