Skocz do zawartości
Gość

8 automatów po 2 na doniczke.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

@Seba Rośliny które rosną na zewnątrz muszą borykać się z różnymi problemami jak temperatura, woda czy szkodniki i wychodzą na prostą, roślinę uwalić wcale nie jest tak łatwo. Twoje niczym się nie od nich nie różnią więc powinny sobie poradzić. Nawilżacz trochę napsuł ale to nie czas na załamkę, po prostu zadbaj o rośliny do samego końca tak jak tylko możesz i tyle. Mam znajomego który zasadził zioło na zewnątrz, to zioło miało swoje przygody ale suma summarum miał z tego krzaka 190g. Jakoś za niedługo dam to na forum w oddzielny temat, wrzucę zdjęcia i opiszę sytuację.

Edytowane przez point.99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@fxxx1337 nie bardzo wiem o czym myślisz? 

@dantes205 to by był niezły pomysł ale wlot mam od strony ściany więc odpada. 

@point.99 nie no jakoś mocno się nie przejąłem ale trochę smutno było bo chciałem żeby wyglądały idealnie

Dzień 21

2 roślinki które ucierpiały najbardziej podniosły się więc już jest ok, aczkolwiek sporo tych dolnych liści spaliło. 

 

IMG_20210523_093753.jpg

IMG_20210523_093801.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Seba tak jak napisałeś te liście ale widać że odżyły. fajnie się to prezentuje. ciekawy jestem jak to będzie wyglądać w 6 tygodniu kwitnienia. na pewno będzie cieszyć oko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dzień 23

Poza tymi dolnymi liściami popsutymy przez nawilżacz wszystko chyba spoko 😉

IMG_20210525_185808.jpg

IMG_20210525_185759.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, onyx napisał:

Jakim cudem 25 dnia są tak rozwinięte xd

Ale w tym nie ma żadnego cudu,jeśli ma się coś więcej niż latarke do naświetlania to idzie w moment.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@WielebnyMerry nawet po Finale będę zaglądał w miarę możliwości. Nie wiem jak to jest ale ja nigdy nie mam na nic czasu bo ciągle jakieś zajęcie sobie znajduje i dlatego mi ciężko śledzić wszystko na forum a co za tym idzie odpisywać na różne pytania, ale mamy już sporo doświadczonych ludzi więc nawet beze mnie forum będzie dobrze działało. Puki co nigdzie się nie wybieram. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dzień 28

Jak tak dalej będzie szło to będę mega zadowolony z plonów. 

 

IMG_20210530_082439.jpg

IMG_20210530_081758.jpg

IMG_20210530_081804.jpg

IMG_20210530_082424.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dzień 31

Obawiam się że rośliny nie doczekają zbiorów. W tym roku jest jakoś bardziej gorąco niż rok temu. 

Namiotu nie mogę przenieść gdzie indziej. Sprawa wygląda tak w tej chwili 25° na zewnątrz, w pomieszczeniu z boxem prawie 29°, za to w samym boxie ppobad 30° wczoraj po godzinie 22 było ponad 34° a to dopiero początek ciepłych dni. 

W klimatyzator nie mogę zainwestować bo mnie żona z domu wygoni i tak już się cieszę że się zgodziła na tą uprawę. 

 

IMG_20210602_102821.jpg

IMG_20210602_102844.jpg

IMG_20210602_102830.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...