Skocz do zawartości
OlaLola

Pineapple Chunk, Critical RQS ///MIGRO ARAY 270 x2 ///1,2m2

Rekomendowane odpowiedzi

@doominik

Ale to są chyba profesjonalne lampy pod uprawę?

 

Ja mam takiego pizdryka za 44 zł (2 planty, box 30x30cm)

Edytowane przez Aron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by posadzić klony w 2ch boksach i w jednym świecić, w drugim nie i by się może widziało namacalne różnice.  

 

Koszt nie jest duży więc czemu by nie dorzucić te kilka zloty

 

 

Gdzieś czytałem że niby topy są dużo twardsze i więcej zywicy wypirrdziela roślina. 

Edytowane przez Brazil Munster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster u mnie różnica nie jest jakaś spektakularna, ale nawet gołym okiem widać, że rośliny ładniej dojrzewają. Wiadomo, że na końcowy rezultat wpływ ma sporo czynników, ale ja u siebie obserwuje taką zależność, że jak wyjąłem z namiotu lampę cmh i zastąpiłem ja ledami, to jakoś tak czegoś tym roślinom brakowało. Cmh daje trochę uv. 
teraz do ledów dokładam uv i moim zdaniem teraz mam najlepsze palenie jakie mialem od początku. 
 

@Aron tak UVB od migro to lampy typowo do uprawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik bo to jest też tak jak z co2. Jak masz wszystkie warunki na tiptop, dopięte na ostatni guzik to sięgasz po więcej.

U ciebie lampa coś poprawi, u 40 innych nic. 

Tylko że to nie twoja pierwsza ani trzecia uprawa😎

@doominik bo to jest też tak jak z co2. Jak masz wszystkie warunki na tiptop, dopięte na ostatni guzik to sięgasz po więcej.

U ciebie lampa coś poprawi, u 40 innych nic. 

Tylko że to nie twoja pierwsza ani trzecia uprawa😎

Przepraszam za dubla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik tym bardziej jeżeli material leci w ludzi to napewno wizualnie daje to dużo ba plus. 

 

Tak jak patrz E to od Migro 75uvb 25 uva.  

 

A te do terrarium świetlówki itd. To są dobiazgowe ilości. Na poziomie do 20%uvb. Więc jak już ladowac uvb to czy A warto zainwestować w konkretne UVB

 

 

Edytowane przez Brazil Munster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie co tu sie wydarzylo ? Ph bylo w normie EC 1.3, moze to byc spowodowane niskim EC ? 
Nie bylo mnie dwa dni, niektore liscie byly suche jak wior, ze ledwo co je dotknelam to sie kruszyly i odpadly

9CD8E6F0-DEC0-400C-A162-10E4B51814A7.jpeg

6D7F4944-3228-412C-85AD-B89F5820155B.jpeg

Edytowane przez OlaLola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze taka odmianka, dla mnie wyglada to ciekawie 😄 są fioletowe, nie czarne, wiec chyba wszystko wporzadku? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner Do tego jeszcze dochodzi indukcja. Moim zdaniem odmiany w takim czasie kwitnienia 70 dni od przełączenia i już powinno byc całe mleko.

@OlaLola moim zdaniem nie masz czym sie przejmować. Taka odmiana a mi liście pod koniec kwitnienia tez zaczęły żółknąć i usychać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się kruszą i odpadają to włóż to do młynka 3 komorowego, i miel, raz, drugi, trzeci, wyłóż na papier podgrzej od spodu przez chwilę i ulep sobie libanski hash. 

@Dobry_Człowiek! Racja. Indukcja. Chyba że koleżanka liczy kwitnienie nie od przełączenia..? 

Tak czy owak, tydzień? 

... Dwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu jest critical, nie pineapple @Dobry_Człowiek! ta sama odmiana u kolegi trwała od przełączenia 70 dni, u mnie jest 57 dzień od przełączenia na kwitnienie, ale takich kolorów chyba u Ciebie nie było co ? 
szkoda, ze @doominik nie pamięta jak u niego było z criticalem 😞 

9BFCD58F-5DA9-4F6A-B3D7-7C94D33072AC.jpeg

0E7F778F-9B1F-49CD-AD95-38DF7CFE031A.jpeg

D4F2E822-42EA-464A-9202-72D8E99F89DC.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@OlaLola te na 3 zdjeciu końcówki lekko popaplone. A co do tych lisci to bym sie nie przejmował. Widocznie te kwiaty tak mają. Nie widać zeby bylo z nimi cos nie tak. U mnie w fiolotowej roslinie, liscie usychały tak jak opisałaś.

Edytowane przez Dobry_Człowiek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pryskasz roslinki? a jaka jest odleglosc lampy? jakiegos mutanta masz, jak cie kopnie to dupa zaboli az 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...