Jump to content

Majki

Members
 • Content Count

  290
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Majki last won the day on July 22

Majki had the most liked content!

Community Reputation

187 Doskonała

About Majki

 • Rank
  Wie coraz więcej

Recent Profile Visitors

191 profile views
 1. @PIT Czym podlewasz? Jaka ziemia i czy znasz pH?
 2. @Canna możesz sprawdzić jaka ziemia, tak jak piszesz tylko korzeni nie uszkodź
 3. @Canna Patrząc na system nawadniający raczej wykluczyłbym niedobór lub nadmiar pierwiastków bo były by widoczne u wszystkich roślin, ja stawiam na podłoże (ziemie) te mniejsze krzaczki trafiły w miejsca gdzie ziemia jest bardziej gliniasta twarda i korzenie nie mogą się po prostu przebić przez te bryły ziemi dlatego stoją w miejscu, to tak jakbyś tą samą odmianę rośliny wychodowal w 15l donicy i 3l donicy, efekt byłby taki sam jak na zdjęciach.
 4. Majki

  Siemanko!

  @Zielone krainy haha kurcze nie tą osobę otagowalem 😁 ale siema @DavidRSO davida tez witam 😁
 5. Majki

  Siemanko!

  @Zielone krainy siemanko
 6. @point.99 Ładnie, już zaczynaja puchnąć i nabierają wyglądu, koledze tez fajnie idzie
 7. Majki

  Treningi Kiedy?

  @michas131 Nie ma wyznacznika, lst im ma więcej pięter tym jest efektywniejsze, pamiętaj ze przy lst jedno piętro daje ci 2 szczyty wiec robiąc lst na 4 piętrowym masz 8 dodatkowych szczytów, wszystko zależy jak prowadzona jest roślina/jak wyciągnięta, ja przy 3,4 piętrach już zaczynałem robić treningi takie jak fim, topping lub lst, jeżeli planujesz dłuższego Wega to fajnie powtarzać treningi. Ja u siebie na outdoorze zacząłem od toppingu później wjechał lst później fim i teraz suppercrop. Wszystko zależy od ciebie.
 8. Majki

  Treningi Kiedy?

  @michas131 Nie do końca rozumiem pytania, chodzi ci o to kiedy najwcześniej można wykonać trening? Czy ogólnie kiedy wykonuje się poszczególne treningi? Bo tutaj wszystko zależy co chcesz osiągnąć i jak długiego Wega planujesz wykonać.
 9. @Guchy Jak ty już godziny odliczasz to widzę jest źle, troszkę cierpliwości kolego
 10. W tym temacie wklejajcie zdjęcia waszych pierwszych roślin indoor Przeglądając dzisiaj stare fotki na kompie natchnąłem się na zdjęcia mojej pierwszej rośliny która dotrwała do ścinki. WWxBB lowryder rok 2012 wiec sory za jakość zdjęć i nawet lst wyszedł poprawnie. Wynik końcowy był jakoś 20-25g suchego a cieszyłem się jak małe dziecko.
 11. @Guchy widać ze tam chyba lekko podgnita jest, jeżeli nic się nie zmieni w ciągu dwóch dni to już po niej.
 12. @fxxx1337 Mam dokładnie to samo, gdy byłem sam leciał projekt za projektem bez przerwy, teraz sprzęt leży na strychu i czeka na lepsze czasy i gdy tylko na niego przypadkowo zerknę to aż się łezka kręci, teraz jedyne co to mi zostaje to out ale może kiedyś się to zmieni. Co do topków to bardzo ładne ci wyszły mordo a co do wyniku to tez spoko jak na 2 rosliny, dobrze jest👍
 13. @Serwer ja na tych zdjęciach nic nie widzę, zrób zdjęcia bez lampy i napisz w jakich warunkach ją trzymasz, czym podlewasz czy sprawdzasz pH. Im więcej napiszesz o roślinie tym łatwiej będzie wszystkim ci jakoś doradzić.
 14. @Dobry_Człowiek! No właśnie widziałem pierwsze strony tej fotorelacji i masz racje, jakaś taka ci się trafiła zdeformowana ale widocznie taka już jest i rośnie, nic tylko czekać aż cały box się wypełni jak to wszystko napuchnie.
×
×
 • Create New...