Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Zielone krainy ok będę pilnował 👍mam pytanie jeszcze z racji że jutro albo po jutrze sądzę zależy kiedy nasionko wykiełkuje to mam jakoś zakończyć to fotorelację czy cos bo chciałabym fotki i pytania wrzucać na tamtą fotorelcje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@420Dominik420  Jak będziesz chciał ją zakończyć to zgłoś to Testerowi. On przeniesie fotorelacje do zakończonych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Ile by nie wyszło tyle na pierwszy raz będzie dobrze, a ważniejsze, że będziesz mógł się zjarać owocami swojej pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@420Dominik420 Pytasz mnie o to czy światło może być włączone 24 h na dobę 7 dni w tygodniu? Jeśli pytasz mnie czy lampa może być włączona na okrągło przy automacie to może.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu taka wysoka doniczka, skoro masz niskiego boxa.

Znajdź szerszą a niższa doniczke, bardzo sobie przez to ograniczasz wysokość na jakąś możesz mieć roślinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@420Dominik420 przytnij do miejsca w którym jest ziemia. Zwlaszcza jak masz materiałowa doniczkę, jeśli nie będzie wypełniona do pełna to jak by się będzie zaginąć łamać itp.

Tak samo z treningiem lepiej Ci będzie jak będziesz miał pełna doniczkę ziemi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@420Dominik420  Jak dobrze widzę to masz na ścianach folie aluminiową do pieczenia, a ona słabo odbija światło. Zmieniłbym ją na folie mylar diamond, albo na koc ratunkowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...