Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Podeprzyj czymś łodygi , aby je odciążyć, ja mam siatkę , bo robiłem SCROGA, więc ona pomaga łodygą, a topa jaki u mnie mimo siatki uginał mocno łodygę podwiązałem od góry sznurkiem.

@420Dominik420 Wyglądają na moje oko zdrowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@420Dominik420 Korzenie wyglądają na zdrowe, może poparzenie od lampy dla rośliny okazało się aż tak wielkim szokiem termicznym. To co się z tym krzakiem stało to ja pierniczę, wygląda jak obraz nieszczęścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się udało z powrotem wszystko ogarnąć, na jednej ściance póki co folia trochę pomiętoszona ale ważne że jest, zaraz resztę oklejam. A tu na zdjęciu jeden z bocznych topkow. Muszę ogarnąć lupę żeby wiedzieć jakie są trichomy. Gdzie można taka kupić w miarę tanio? 

IMG_20210127_183633.jpg

 

Tu jest fajna szafa za free do oddania, zajebisty byłby z niej box 

https://m.olx.pl/oferta/oddam-za-darmo-szafe-pilne-CID628-IDIigQG.html?reason=hp|newest_curated_personalized

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, konopny_janusz napisał:

Muszę ogarnąć lupę żeby wiedzieć jakie są trichomy. Gdzie można taka kupić w miarę tanio? 

mikroskop sobie kup kieszonkowy grosze kosztuje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@420Dominik420  Będzie ok. Ja mam w boxie 26 C, jak świecą się ledy, i jakieś 23 C nocą. Jednak chciałbym mieć 19 C w nocy i 24 C przy włączonych ledach, ale nie mam na to zbytnio szans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy na początku jak przeniosłem roślinkę do garażu że względu na zapach miałem boxa 120x80 było 20st powiększyłem na 160 było 15 powiększyłem na 210m było 6 stopni teraz mam 120x 45 jest 25st czy to możliwe że roślinka umarła przez małą temp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@420Dominik420 No 6 stopni C to na pewno nie jest temperatura odpowiednia dla uprawy konopi indyjskiej, więc tak niskimi temperaturami też jej na pewno zaszkodziłeś. Jednak w twoim wypadku więcej rzeczy nie zagrało, jak powinno. Bo nie dość, że ją mocno przelewałeś to jeszcze poparzyłeś roślinę HPSem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@420Dominik420 Będzie lepiej, tylko teraz miej większy umiar w podlewaniu i pilnuj tego, by HPS nie był za blisko rośliny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...