Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@420Dominik420 Ja bym na twoim miejscu z racji tego, że masz HPS, a nie panel led zwiększył wysokość boxa do 120 cm. 30 cm zabiera ci doniczka i kolejne 30 cm trzeba odliczyć na odległość lampy od roślin na kwitnieniu, jakbyś miał 120 cm wysokości boxa, to by ci zostało 60 cm dla roślin, aby na tyle mogły urosnąć do góry.

 

@konopny_janusz Lekko powinno klepnąć. Też mi się suszy parę małych topków, a reszta dochodzi w boxie. Mam już na niektórych topach przewagę bursztynu na trichomach, ale jeszcze trochę poczekam ze ścinką całości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@420Dominik420 spoko, tylko wysuszyć musze, ogólnie chciałem spalić bez suszenia ale się powstrzymałem, dałem później na kaloryfer przykryte pod opakowaniem ale czytałem żeby nie suszyć na kaloryferze, grzejnikach itp bo moc ucieka więc dałem pod wiatraczek od pc w ciemnej szafce

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piccolo coś się niedobrego dzieje z dołem rośliny to mało azotu?

IMG_20210125_054115.jpg

Dodam chyba trochę bio growa 

Albo coś z pH, zmierzę po południu chociaż tylko dół tak odjebalo na żółto. Plusem jest ze topy zaczynają powoli puchnąć 

IMG_20210125_060423.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...