Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Powinien chodzić cały czas, by był stały przewiew powietrza w boxie , aby topy pleśni nie złapały przypadkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz lepiej żeby chodził cały czas, tak to przez te 10h wilgoć ci skoczy i może pleśń wjechać.

Sorry jak pisałem to nie widziałem, że już masz odp.

Edytowane przez Piccolo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dużo jest takich "mini topków" takie coś ala popcorn gdzie wiem że chuja z tego będzie, no dobra spróbuję jednego 😄

ale piątek dopiero

Btw. sezonówki Future #1 niebawem wjeżdżają

Spróbuję 3 zmieścić w boxie 0,165 m^2

to będzie wyczyn 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dajcie spokój coraz gorzej jakiś remont obok muszę zostawić otwarte, a mnie nie ma przez 10 godz. 58 dzień szkoda by było. Zawinę w reklamówkę czy coś i schowam do szafki szczelnie zamkniętej, wywietrze pokój całą noc , może nikt tam nie zaglądnie. Wyrwałem koce ratunkowe, nawozy płyn helliga biorę że sobą. Rano od montuje żarówki i panel, po powrocie wszystko z powrotem jakoś się ogarnie. Myślałem żeby roślinkę wziąć do bagażnika ale ni chuja jak będzie auto na zewnątrz. 

Uprawa najlepiej idzie jak się siedzi na bezrobociu na chacie albo ma zdalnie całyczas 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Niezły wał cię spotkał. Współczuje, nie chciałbym przerabiać takiej przypałowej akcji u siebie. Co do transportowania rośliny to słaby pomysł , jakbyś wyniósł ją teraz na zewnątrz to doznałaby szoku z powodu ujemnej temperatury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Oni sami by ci raczej nic przy tym nie robili, ale jakby wyczuli i rozpoznali, a są przeciwnikami tego tematu to mogą to zgłosić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  No masz nienajlepsze warunki do uprawy, ale może się nie skapną. Na przyszłość na twoim miejscu to bym, jakoś lepiej to ogarnął, by nie robić sobie przypału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz No to jest dobry pomysł. Szafka na klucz i do tego zamaskowany filtr węglowy, by nie czuć było zapachu.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...