Skocz do zawartości
Tester

Początkujący - zadaj ogólne pytanie o uprawę indoor

Rekomendowane odpowiedzi

Ok dzięki za info bo nie miałem pojęcia jak dlugo to tak trzymać czyli co puścił te dwa dodatkowe I teraz to już odczekać I niech swobodnie rosnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam roślina ma Dziś 25 dni od 3 dni widzę białe włoski czyli zaczyna kwitnąć? Do tej pory byla podlewana BIO Grow czy moge juz zmienic na canna boost czy zbyt wczesnie 20191115_060144_capture.thumb.jpg.7bd4e0a85f6e214c1523c9a104750c23.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, Farmer191 said:

Witam roślina ma Dziś 25 dni od 3 dni widzę białe włoski czyli zaczyna kwitnąć? Do tej pory byla podlewana BIO Grow czy moge juz zmienic na canna boost czy zbyt wczesnie 20191115_060144_capture.thumb.jpg.7bd4e0a85f6e214c1523c9a104750c23.jpg

Ja bym sie wsztrymal, az bedzie juz miala wyrazne topy, albo polaze jakies oznaki niedoborow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki a ja mam wrażenie ze jakas taka mizerna jak na 25 dni trzymam ja pod cfl 300w wentylacja wszystko jest nawilżacz staram się trzymać 25stopni I 60-70% podlewam tak co 3 albo 4 dni sprawdzam po prostu jak doniczka jest lekka do podlewam woda z organicznymi bio grow jakby nie było pierwszy krzak człowiek ciągle szuka czyta co jak jaka metodę nawoz ogląda filmiki jak ludzie radzą sobie z swoimi co jeden to większa lepszą I stąd człowiek ma oczekiwania Ale to pierwsza moja więc zobaczymy na spokojnie z każdą następną będzie mam nadzieję lepiej dzieki za pomoc I rady 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie było ma Jeszce z 6 7 tygodni przed sobą z tego co w opisie jak ja zakończą postaram się w życiu zdjęcia z każdego tygodnia raz jeszce dzieki za rady wszystkim 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś mina miesiąc od wykielkowania już są małe topki I pierwsza dawka canna boost I tak do końca tylko ostatnie dwa tygodnie sama woda 

20191121_204638.jpg

20191120_170355.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20191121_204638.thumb.jpg.78af67136d750e8ed1af49b151fb51d0.jpg20191208_090855.thumb.jpg.c32470fc6a6ac5c90d62a9c6348344b1.jpgWitam wszystkich jak obiecałem tak wstawiam fote  mina 2 tydzień kwitnieca zostało Jeszce dwa miała sporo żółtych lisci więc zostały ścięte I ogólnie została przystrzyzona by się skupiała na topach tak mi się zdaje Ale że to pierwsza więc człowiek na błędach się uczy o to zdjecie z początku I z 2 tygodnia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zonk  Ale w sumie to wycielem te naj większe bo były duże I zaslanialy inne topy jedni tną drudzy nie następną zostawię naturze jedynie podlewanie światło I odrzywki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staram się obniżać gdy gleba jest zbyt mokra, ziemia z nawilżaczem jak coś, ale dzięki za info zwieksze wilgotność w pokoju

Edytowane przez Mishuuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi polecić jakiegoś malego growboxa? Chodzi mi o gotowy zestaw żeby był kompletny i wystarczający na jedna roślinę. Proszę o link do gotowego zestawu lub linki do złożenia własnego? 
z góry dzięki ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...