Skocz do zawartości
Tester

Początkujący - zadaj ogólne pytanie o uprawę indoor

Rekomendowane odpowiedzi

@Boczelli a jaką wysokość i moc ? 50cm 40% styknie ? I jescze mialem pytać bo ta duża jest w doniczce 5l i nie wiem czy już ją zostawić czy przerzucić do 20l bo w sobotę jescze ziemia przyjdzie i te doniczki mam z tego materiału co oddycha tylko nie wiem jak to przerzucić żeby nie mieszać tej taniej ziemi z organiczną 🥺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PogromcaBaobabow nie ma gotowego wzorca zalezy od rosliny. Daj 40-50% mocy i kolo 40cm od szczytow te mniejsze roslinki dalej od lampy i obserwuj. Lepiej przesadzic 5l to malo. Nic sie nie stanie jak sie ziemie wymieszaja. Z jakiej to firmy? 

Te materialowe growbagi to moim zdaniem lipa, ale niektorzy chwala, sam mozesz sprobowac i ocenic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@WBB to idealne dla mnie bo jestem idiota i nie potrafię wyczuć kiedy podlać 😅 ostatnio przelałem @Boczelli ziemię wziąłem zanim na forum wskoczyłem taką mam nadzieję że będzie ok a ta ziemia co jest teraz to jakaś za 2€ za 50l bodajże zmieszana ze wszystkim ale wyrosło 😅 https://www.amazon.de/dp/B08J8YVR4R/ref=mp_s_a_1_4?crid=W79GMFW9C45V&dib=eyJ2IjoiMSJ9.CRopwrbW0mZQq-PqUKZcu-cGvuBlpdwUwvac7h4A3tYOf0iEuVaqRlXa51Oki7ihUmvCZTH584aUi0mAc3B7DNWXu1OO10facYFIwai3YpQ8UR4QWqNmzZqxENYYZ3PfmzVRqCk7GetS0ELMqLpGsYmXLjThSUcKR6pCUDcCMQ93hV7aAxpmmdbnv0s2mnUguPaQ_WZbPNc1MQeOOwZqMQ.e0OrqCNFN8Vj-apsPdCOI1079nPmamTs0ApX1cuB0Og&dib_tag=se&keywords=cannabis+erde&qid=1714747525&sprefix=canabis%2Caps%2C1369&sr=8-4

@Boczelli aha właśnie za chwilę sieje jescze jedno nasionko bo mam jedną doniczkę wolną w tym boxie 4 się uchowają ? I nasiono najpierw do szklanki wody aż się otworzy a potem mogę do tego kokosowego krążka wsadzić si ? Przyjdzie Box to przesadzę tego dużego do 20l i wstawię wszystkie 4 do boxa 😍😍😍

Edytowane przez PogromcaBaobabow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli podsumowując ziemia ok ? to ja zalewam nasiono woda jak puści Kiełek to mogę wsadzić do kokosowego krążka i jak wyjdą dwa liście mogę to już włożyć do tej doniczki 20l tak ? I potem wszystkie 4 do boxa mam nadzieję że do soboty przyjdzie 🥺@Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...