Skocz do zawartości
Tester

Początkujący - zadaj ogólne pytanie o uprawę indoor

Rekomendowane odpowiedzi

Tak w ogóle @Wentyl slyszales o takiej technice że nacinasz delikatnie łodygi żyletką dwa tygodnie przed plonami? Ponoć seria takich nieszkodliwych nacięć zwiększa przesyłanie soków do łodyg czytałem o tym lata temu kiedy na internet chodziło się do kafejek internetowych  i wtedy stosowałem ciężko mi powiedzieć jaki dało efekt bo sądziłem jedna na sezon i ją ciąłem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EneDue słyszałem i czytałem ? ale zdania są podzielone. Niektórzy twierdzą, że moc wzrasta a inni, że tylko auksyny do leczenia wysyła i nie ma to wpływu. Sprawdzenie tego jest gdzieś pod koniec mojej listy To Do ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i super, pamiętaj dać znać jak wyniki. Nie mam na razie planów sadzić dwóch takich samych krzaków, mam trochę różnych pestek, szukam czegoś dla siebie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pjerdole, tu sie dzieje od samego rana widze :bongrip:?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chciałem nikogo obrażać czy się wymądrzać, tylko chodziło mi o uzyskanie odpowiedzi na pytania i tyle. Uzyskałem odpowiedzi za co wszystkim dziękuję a przy okazji co sądzicie zamiast Zarówki HPS 250 W zamontować coś takiego https://allegro.pl/oferta/panel-lampa-led-do-uprawy-roslin-300w-pro-czarny-8425553114?msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62 i czy ktoś tutaj już testował takie wynalazki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@321aleksander zamiast tego badziewia zobacz sobie 

https://www.mars-hydro.com/mars-tsw-600-led-full-spectrum-hydroponic-led-grow-light

Tańsze i bardzo dobre. Ziomki tu mają i każdy chwali. Oczywiscie ten z linku jest podobnej mocy co Ty pokazałeś

Albo to do prostokątnego boxa https://www.mars-hydro.com/led-grow-light/mars-sp-series-led-grow-light

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki kolego za szybką odpowiedz, a to z tego linku który podesłałem to az takie słabe jest ? bo kumpel już sobie to zamówił a to może być jego błąd ? a 500 zł to już niezły wydatek ? dlatego wole zapytać 3 razy ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@321aleksander pewnie da się coś pod tym wyhodować ale skoro taką kase masz wydać to chyba lepiej na coś naprawdę dobrego. A te marsy wszyscy chwalą i do tego taniej wychodzi. Chyba nawet z kurierem taniej by wyszło niż to cudo z alle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie bo w błoto wyrzucić hajs to nie sztuka, on bardziej skupiał się na tym by jak najmniej prądu pobierało i pokusił się na to co wam tu podesłałem ale tak czułem że to nie koniecznie będzie dobre, chociaż jest drogie, ja bym został przy tej lampie HPS ale boję się ze temp bedzie za duża, boje się ze może coś się spalić a przy okazji dom ? a one tez są czułe i łatwo sie przepalają a np czasem elektrownia rano lubi bawić się prądem w włączanie i wyłączanie, ale z drugiej strony własnie te lampy dają chyba najlepsze światło i jak to na nowicjusza przystało nie wiem na co się zdecydować, ale to co mi podesłałeś jest interesujące i jak już sprawdzone to chyba będzie lepszym rozwiązaniem bo jednak o wiele mniej prądu pobiera, bez większego strachu o spalenie chaty ? i bez walki z temperaturą a efekt pewnie mocno zblizony by był jak przy lampie HPS 250 w, i co byś zrobił na moim miejscu jak by ci nie było zal wydać 500 zł na te ledy ? kupic ledy czy bawić się w HPS 250 W ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@321aleksander  Ja bym tego panelu nie kupil, nikt tego nie zna to doslownie kupowanie kota w worku. I jeszcze te pjerdolenie panel 300 W a pobor pradu niecale 60W ?! Jaka masz pow. boxa i ile kasy chcesz wydac na panel ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@321aleksander kolekszo bez urazy ale @Wentyl morda dobrze ci odpowiedziała nie owijala w bawełnę na konkretne pytania odpowiedzi.. Jeżeli tak ma wyglądać oczywiście bez urazy tak? ? Twoje pytania które są na nie jednym forum to widoczne pogonili cię z innego forum... Sory za szczerość ale nie mogłem inaczej 

Sory nie doczytałem reszty tekstu korespondencji hahahaha ? myślałem że całość ogarnąłem nory jeszcze raz nie Ch ę afery siać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Legalize@LLBanditos widzisz, jak ktoś węszy zarobek bo AF w 2 miesiące dochodzą no bo przecież nazwa AUTOMAT   zobowiązuje. Idealnie by było wysiać- zapomnieć- zebrać plon... W końcu to jak chwast rośnie. Oczywiście "bez urazy" bo też gówno wiem o tym ?

O słodka ironio

Btw: ponoć AUTOMAT AK47 jest najszybszy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...