Skocz do zawartości
Tester

Początkujący - zadaj ogólne pytanie o uprawę indoor

Rekomendowane odpowiedzi

@CheMsKuN tak podlewam raz na 3 dni sprawdzam mniej więcej jak doniczka robi się lżejsza  ciężko wyczuć lampa jest jakieś 25 do 30 cm od roślinki może ten wentylator zasadę do dmucha nie mam.pojecia liscie są zielone nie robi A się żółte A I Jeszce jedno w nocy jak lampa gaśnie wyłączać nawilżacz bo nabija do 84% a świece jej 20/4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszce man pytanie mój boks ma 0.25m2 I niby potrzebuje coś kolo13000l jak tam hps 250w o mocy 32000l nie będzie to za dużo.  I czy pójdzie on pod oprawę z cfl oprawa jest porcelanowa do 1000w I ma ok 2m kabla tyle że nie ma tak owego balastu zadziała to bez niego czy musi być ten transformatorek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstawil bym tam 150W hps, przy 250 W mozesz miec w boxie piekarnik, chociaz wszystko zalezy od wentylacji i generalnie mozna by sie tutaj cooltubem wspomoc, I tak do lampy hps potrzebny Ci układ zapłonowy.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może lepiej będzie zamienić 125cfl obecnie używanego na 300cfl lub 250 A jak to jest z tymi lumenami jak tam więcej noc wylicza ten kalkulator na powierzchnię  to szkodzi czy wręcz przeciwnie bo mam wrażenie że jak na 125 m9ja Pani przy 2 tygodni jest dość mała co prawda wentylacja jest tak że na dole mam otwór o średnicy 120 I w suficie bo za taki sam wylotowy  wentylator na dole ma taką samo średnice o coś. Sporej mody bo bez mieszkającego dosyć mości porusza krzakiem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hps bylyb lepszym rozwiazaniem (lepsza jakosc swiatla) Ale clf 250W tez powinien sie sprawdzic na takiej pow.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Farmer191  Dognij ja tak zeby glowny szczyt znajdowal sie  ponizej dolnych odrostow. Doginaj na przesuszonym medium zebys nie polamal krzaka.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Farmer191  Jest dobrze. Trzymaja ja nisko, nie daj sie jej podniesc, do momentu w ktorym osiagniesz oczekiwana ilosc szczytow.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 3 dni temu zastosowałem lst widzę ze doszły dwa szczyty więc teraz ma już 3 waszym doświadczonym okiem jest wszystko ok? I czy już zostawić ja w takiej pozycji do samego końca dodam że zmieniłem cfl 125 na 300 i podlewam ja od 14 dnia życia bio grow zdjecie z ręką początek LST mała ma dziś  19 dni czy rozwija się prawidłowo lodyga wydaje się silna ma średnice ołówka.  Jestem zielony w tym temacie więc wybaczcie za ilość pytań 

20191109_091743.jpg

20191105_150400.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dopiero poczatek lst, ja np. koncze  lst jak krzak ma 10+ szcztow i dopiero wtedy puszczam krzaki na wega.

Edytowane przez CheMsKuN

Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...