Jump to content

Dominika3

Members
 • Content Count

  495
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Dominika3 last won the day on March 17 2020

Dominika3 had the most liked content!

Community Reputation

87 Bardzo dobra

2 Followers

About Dominika3

 • Rank
  Średnio zaawansowany

Recent Profile Visitors

1,311 profile views
 1. @EneDue Masz rację, pytałam mojego "majsterka" ? i jednak pokręciłam ? tam gdzie włącznik musi być wykute i dać jakiś rozgałęźnik i pociągnąć kabel do nowego gniazdka. Czyli tak jak pisałeś wyżej @EneDue?
 2. @Polskasila29 jak masz światło w tej piwnicy to jest jeszcze opcja pociągnięcia kabla: z lapmy (żarówki) + kostki itp i pod gniazdko (które zakupisz). Do tego wtedy kupujesz przedłużacz z uziemieniem i do niego lampa lub LED. Tylko najlepiej jak wykona Ci to ktoś kto choć troszku zna się na elektryce - chyba że sam ogarniasz ten temat ? Mój facet zrobił podobnie w piwnicy którą mieliśmy dołączona do lokalu który wówczas wynajmowaliśmy - z tym że gniazdko służyło w innym celu ? Jeśli w powyższym przykładzie coś pokręciłam to proszę o poprawienie ?
 3. @Morenn Hejka ? Ogródek widzę ładnie prowadzisz i tak trzymać ??
 4. @Polskasila29 Hej ? Tego typu oświetlenia nawet nie masz co brać pod uwagę. Krótko mówiąc te "lampki nocne" są nic nie warte ?
 5. @Wentyl W pracy nie chcę nikomu smaka robić ?
 6. @Paczka12 Ok dzięki za info :) Po pracy przejrzę Twoją FR ;)
 7. @Wentyl No właśnie ? No dobra nie ma co drzeć ze sobą kotów, pogódźmy się dla dobra forum ok? ??
 8. @Wentyl No i to także Cię nie tłumaczy bo tym razem jednak czepiasz się mojego pięknego felietonu ? na który tyle czasu poświęciłam? ? Widać jak co niektórzy szanują mój czas i pracę którą wkładam w felietony. Naprawdę dzięki wiecie... ??
 9. @CheMsKuN Ok to dam mu jednego mazarka i jedna z tych "fest fast" ? mam nadzieję że chociaż z jednej coś będzie (dla mnie oczywiście) ? No bo on to bardzo rzadko co daje się namówić na konsumpcję - I tym bardziej mnie to denerwuje że się do tego rwie ??
 10. @Wentyl Oszzz... Ty gadzinko wredna... ? W sensie że za dużo gadam tak? Ja Ci dam czekaj no! ?
 11. A wracając do tematu to mam jeszcze fasolki z Mazara i Gorilla glue (obie auto) i nie wiem które dać facetowi na pierwszy strzał ? @CheMsKuN hahaha a ja co mam powiedzieć przy moim "pudełku zapałek"? ? No ale nie powiem że przeszło mi przez myśl aby spróbować posadzić 3-4 sztuki tylko nie wiem czy ta jedna lampa dałaby radę. Raczej nie ale i tak mnie kusi by spróbować bo lubię wyzwania a tym bardziej eksperymentować ?
 12. @CheMsKuN A wiesz że tak mu właśnie powiedziałam? ? Tylko nie mam właśnie już gdzie drugiego postawić a w miejscu na którym stoi obecny nie ma możliwości by postawić większy, a myślałam właśnie o takim przegrodowym ? No ale one są spore ?
 13. Posiadam aktualnie z tych szybkich Critical F1 i Northern Light F1 od Pana pestki. Ten drugi zaczęłam w czasie pierwszego grow i szła dość szybko, przerastała na wysokość Auto Devill-a a nawet jeszcze nie zaczęła kwitnąć ? No i coś ja brało od początku ? Nie powiem że kusi mnie aby dać je obie do boxa, tylko nie wiem czy facet to ogarnie bo tym razem on chce się wziąć typowo sam za ogródek ?
 14. @Tester A miałeś może przyjemność uprawiać coś z tych szybkich?
×
×
 • Create New...