Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa tygodnie po przełączeniu 12/12

temperatura trochę za niska dzień 18-20 stopni, noc 14-16. Trochę zimno, dlatego słabo rosną, ale nic więcej nie mogę na to teraz poradzić. Co wyjdzie to wyjdzie

IMG_5500.jpeg

Trzymam jeszcze j dną z poprzedniego rzutu, tą co rewegowała. Z 8 pozostałych suchego 412g. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Glut78 bardzo ładny wynik wyszedl a jeszcze cos rosnie 😀 tam masz 1m²?ja wiem, czy sezon sie wyrobi w 42dni?mialem oriona f1 ale to auto i w niecale 3miesiace byl gotowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 może przy idealnych warunkach, a u mnie na razie jest trochę zimno. Optymalne jest 22-23 stopnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_5527.jpeg

IMG_5524.jpeg

Cieplej się zrobiło to idą jak szalone. Za jakieś dwa tygodnie wytnę doły i tuczymy górę jak prosiaczki🤣😂

A ta po rewegu w niedzielę idzie pod nóż. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wariatki idą, tylko martwią mnie te liście w łódkę zwinięte ale w dół. Zauważyłem 4IMG_5535.thumb.jpeg.e14161ef9f536c0a1bcbb7a881698b92.jpeg

IMG_5534.jpeg

65 cm od doniczki, a słońca im nie oszczędzam

Te liście to chyba od światła, podniosę lampę i trochę przykręcę, niech odpoczną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te od prawej szybciej kwitną, ale pewnie dla tego, że mają nawiew ciepłego powietrza

A ta na środku to od początku jakaś skaleczona😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszła

IMG_5539.jpeg

 50 będzie na pewno😅

Jak bym kupował na gramy to z tego white Rusian byłbym bardzo zadowolony, jest lekkie, ale fajnie klepie😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj już mają 80 cm od doniczki, jak tak dalej pójdzie to będę musiał kombinować jak lampę podnieść 🤔

IMG_5542.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka ja je próbuje ujażmić, bo one na outdorze do 2,5 m rosną. U mnie lampa wali prawie non stop 100%😂

Tylko ją staram się wysoko trzymać

Ale to jest 350W na metrze

Badyle jak palec, aż mi się morda cieszy jak pomyślę jakie kwiaty będą musiały być żeby zgiąć taki badyl😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Glut78 ujazmic😂 tak sobie pomyslalem, ze u mnie byla by bida gdyby tak wyskoczyly bo mam do dyspozycji tylko 145cm - lampa 😅😂 walcz i sie nie poddawaj😂👍

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka nigdy się nie poddaję. Jak pujdą za wysoko i już nie będzie jak lampy podnieść to się je opuści🤣😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli narazie jest git. Do lampy mają jeszcze 62 cm, a jestem w stanie jeszcze o 20 cm podnieść, jak ją przyczepię bezpośrednio do sufitu. Od piątku 14 cm, a tu jeszcze ze dwa tygodnie będą rosły🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...