Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Już chyba się zatrzymały, wyższe nie będą. Najwyższa ma 103 cm

IMG_5561.jpeg

IMG_5560.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli zobaczymy😅 nie ma co zapeszać🤣😂

Muszę się nauczyć na siatce robić

I nie będę od dołu doświetlał, źle reagują, smutne się robią - tak jakby przelane były, liście im wiszą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Symulujecie jakieś wschody i zachody słońca a wraz dopierdalacie słońce spod ziemi i roślina może ochujać 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega a tak jutro nie będziemy pamiętać co żeśmy robili 🙂 I gumy będą wypadać 🙂

Ostatnio żeby podkurwić starą to jej mówię, że muszę iść zobaczyć do namiotu czy tam czegoś nie odpierdoliłem 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB ale zatwardzenie zniknie 🙊

Ostatnio ktoś mnie budzi, szturchając mnie 🤔. Wkurwiony przecieram oczy, widzę gościa i słyszę: przepraszamy sprzątanie dworca 🤦. Zero prywatności!

@WBBja wtedy robię coś przy samochodzie albo porządki w piwnicy haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Boczelli napisał:

@Glut78 szukuj juz jakies podporki bo beda maczugi cos czuje 💪

Mi wystarczy 10g suchego z gałązki😅, każda ma 6, a jest ich 8🤔

Te miały 26 dni weg, bo musiałem jeden namiot zlikwidować, ale jak bym je przytrzymał jeszcze dwa tygodnie, tak jak planowałem do 40 dni, to by się w namiocie chyba nie zmieściły. By trzeba było dwa razy toping robić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, WBB napisał:

Symulujecie jakieś wschody i zachody słońca a wraz dopierdalacie słońce spod ziemi i roślina może ochujać 🙂

Ale musiałem sprawdzić jak zareaguje, tak zdobywa się doświadczenie🤣😂🫣

@WBB ale zaraz to roślina w namiocie nie reaguje na ilość światła, tylko z której strony?🤣 czyli księżyca nie musi widzieć, a wie w jakim jest stadium😅😉

@Boczelli szykuję się do outdoru, dzisiaj przyszła ziemia i biotabsy. Mam 100 pestek DOS SI DOS, 10 Early Skunk, 10 Triple G, 20 NN. Liczę 100 dziewczyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...