Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@WBB z tego co widze tutaj odstep miedzy 1 a 2 jest ok i powinny wytworzyc jeden duzy szczyt, odstep miedzy 2 a 3 jest troche za duzy.

Ciezko ocenic czy na gorze przybedzie jak na dole wytniesz, raczej tak ale ile tego chyba nie wie nikt. 🤷‍♂️

Jest jeszcze kwestia jakosci topow, te z gory u mnie zawsze sa lepsze, mocniej zbite, maja wiecej szronu i zywicy co za tym idzie smaku i mocy.

Wydaje mi sie ze jednoznacznie ciezko powiedzieć jak jest lepiej, chyba co kto woli. Ja napisalem wyzej jak ja robie 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli a powód tych powiększonych międzywęzłów to jaki może być?

U mnie tez tak powyciągało, podobnie jak przedostatnim razem. Bo ostatnio chyba przez ziemiórki takich badyli nie było 🙂

Światła raczej nie mam za mało...

@Glut78 wychodzi na to, że moje są tydzień późniejsze od Twoich. Tyczki już masz? Bo za chwilę jak to ruszymy i wyciągniemy z boxa to się to wszystko rozjedzie na wszystkie strony 🙂

ps. chociaż moje stoją na podstawkach ze styropianu i może mam takie wrażenie, że mi je mocno powyciągało 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB kiedyś robiłem taki test, że miałem 2roslimy. Jedna tak goliłem że zostało 5szczytow i to na samej górze, a druga była delikatnie podcinana i miała więcej szczytow po lst I wycięciu kilku. Wyglądało to komicznie, ta 1 miała zajebiscie grube szyszki, a druga trochę mniejsze i więcej popcornu, koniec końców te 5 szczytow wazylo wiexej niz cala druga roslina, gdzie wydawaloby sie ze jest w chuj wiecej. 

To się sprawdza, że jeżeli doły wytniesz to bardziej górne boby się zbijają. Jeszcze zauważyłem że przy takich cięciach i zostawieniu najlepszych szczytow te topy są dużo twardsze. Ale to może tylko tak w moim przypadku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@vego1989 ciekawe czy akurat na takie rośliny trafiłeś (mniejsza miała słabsze geny i tak czy inaczej byłaby mniejsza), czy faktycznie jest tak jak mówisz. Wypadałoby powtorzyć ten test. 

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mateo nie daje, tylko jak zawołają

Odległości@WBB @Boczelli między węzłami to geny. Moja gorilla ff na autorze rośnie 2,5 m, zdusiłem do 1 m światłem, tak że na pewno nie wyciągła się do światła. Może tak spuchnie, że wypełni te przerwy🫣😅. Ale zauważyłem dzisiaj, że chyba ruszyły. Jutro wstawię fotki

@Lady Green to zależy od ilości miejsca. Jak jest mało roślin to można je tak porozcinać i tylko defoliować, że światło dotrze wszędzie i te dolne topy nie wiele stracą na jakości, a jak jest ciasno i wysokie rośliny to faktycznie najlepiej tylko góry zostawić, gdzie są dobrze doświetlone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 myślałam że obejdzie się bez operacji, tak coś kiedyś pisałeś... Może jeszcze nic straconego? Powodzenia tak czy inaczej i nie dawaj się czarnym myślom, pamiętaj że pozytywne nastawienie to połowa sukcesu. 👍🏻

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@WBB tak myślę, ze jeszcze nie, dzięki za troskę 😅

@Lady Green tak niby miało się obejść, a tu kolejna mi zaplanowali, być może i 3bedzie potrzebna,ale to już na otwartym brzuchu, trochę poważniejsza.

Ja się nie smuce, trzeba ciąć to trzeba, ja lekarzom mogę opowiadać jak się tnie krzaczki 😅 

Mimo wszystko odwiedzam forum i podglądam co tam działacie, niezły fryzjer @WBB wjechał 💪👍✌️

Edytowane przez vego1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB ja to bym trochę bardziej je poupierdalal 😃 ale dobrze jest, teraz mieszaj te plagrony 😉

co zlego to nie ja, ze mna jak z dzieckiem, za raczke i do brau 😅😅😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 kurde dobrze, że mi przypomniałeś.... TerroBloom mi się kończy 🙂

Jedno co mi się nie podoba w tych Plagronach to wielkości butelek.... nie ma luzem chyba 250ml tylko litra muszę kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...