Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Glut78 jesli robisz butanem czy izobutanem to trzeba odparowac i przepuscic przez proznie. Ogolnie kupa roboty jak nie masz specjalistycznego sprzetu, no ale mozna uzyskac nawet 99% Thc. 

PS. Uwazaj na opary bo sa mocno trujące. Najlepiej robic na dworzu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Glut78 udalo mi sie szybko ze wszystkim ogarnac🙂 tak to wyglada. Wszystko zgodnie z wymiarami, ktore narysowales. Otwory w sitku maja 1.5mm srednicy. Z 1mm mialem problem, zeby pozbyc nieutrawdzonej zywicy z otworow i wiekszosci sie poprostu zatkala. Gdybym mial kompresor...😅 Srednica elementow miala miec 51mm ale wydruki z zywicy ciezko idealnie skalibrowac przy takich modelach i finalnie wyszlo w okolicy 51.4-51.5mm (mozna to bez problemu ogarnac papierem sciernym) Wysokosc 25.2mm wiec prawie idealnie. Wymiary cycka na wezyc to 5mm srednicy zewnetrznej z otworem 3mm i wysokosc 20mm (wszystkie wymiary "cycka" +- 0.1mm) Daj znac czy moze byc😉

Wlasnie pomyslalem, ze w sumie nie wiem jak bedziesz chcial tego uzywac. Teraz mysle czy ten cycek na wezyk w koncu sie nie ulamie. Nie jest to jakos mega twardy material pomimo, ze nigdy nic nie polamalem. Jesli ma to byc mocne polaczenie korka z wezykiem to pozbyl bym sie cycka rozwiercajac otwor od spodu wiertlem 5mm i w srodek wkleil bym jakas metalowa rurke o srednicy 5mm. W tedy nic tego nie ruszy chocbys tym rzucal i po tym skalal. Sory za rozkmine ale w sprawach technicznych juz tak mam🤣🤣

20240508_214334.jpg

20240508_214346.jpg

20240508_214400.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli a ja jesli mialo by byc niezniszczalne wytoczyl bym te korki a otwory zrobil na cnc😂 do ogarniecia na dlugiej przerwie w pracy🤣  @Glut78 ciesze sie, ze sie podoba. Ogarne jakis karton i pomysle jak to bezpiecznie zapakowac. Wysle Ci po 2 szt w razie gdyby cos poszlo nie tak czy to w transporcie (w co watpie) czy to przy Twoich probach uruchomienia maszynerii😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli zatkać tym rurę 50. 
 

A do rury wsypać wysuszone, sproszkowane odpady

Dwiema opaskami do rury przypiąć nogi z drutu, na cycka na górze natknąć rurkę od butli gazowej i puścić 5 kg gazu propan butan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Glut78 ten dzyndzel musi idealnie pasowac na koncowke od gazu, mozesz uzyc tych przejsciowek do nabijania zapalniczek. Na to sitko naciągnij jeszcze filtr do kawy, kilka warstw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Glut78 sory ale zupelnie o Tobie zapomnialem. Mialem dzisiaj wolne i planowalem wyslac paczke ale... dzien minal a ja caly czas cos robilem. Znalazlem dzisiaj kartonik, postaram sie spakowac i jutro wyslac. Tak jak pisalem wysle po 2 szt😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Glut78 nie wiem jakiej rury chcesz uzyc, ale pamietaj ze miedz i pcv wchodzi w reakcje z gazem. 

Propan-butan jest troche zbyt "brudny" dlatego czesciej uzywa sie czystego butanu lub izobutanu, ale na tym tez powinno wyjsc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Glut78 spakowane i kupiona etykieta przewozowa w postnl. Jutro musze im to tylko zostawic i jedzie w mala podroz🙂

20240510_213307.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jestem niezadowolony z tej gorilla, źle ją wytrenowałem. Wyszło z 8 dziewczyn 386g. Jedna od początku była jakaś trafiona, tak że można powiedzieć, że to wynik z 7 bo nie liczę tego co wypaliłem. 
@Tester proszę o zakończenie relacji. 
następna relacja(11x banana Purple muchy + 5x LSD 25) 10.07 startuję. Z fartem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...