Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@WymiataczMega tak myślę żeby to wysuszyć, sproszkować i gazem olejek wyciągnąć, albo ciastek upiec. Zobaczę ile tego odpadu się nazbiera

@Boczelli tak liczę ręcznie godzinę, maszyną 10 minut. Ale dzisiaj wytrymowałem jedną, ale jej nie ściąłem i po godzinie była cała bialusieńka oszroniona. Zalewa rany żywicą i chyba się poświęcę i je wytrzymuje na krzaku i jeszcze raz podleję. Nie ma jeszcze bursztynu

Jutro wrzucę jakieś fotki

@Boczelli myślę, że ten trymer lepiej się sprawdzi na innych odmianach😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to czytałem że izraelska firma w nl już drukuje mięso, ciekawe kiedy topy zaczną drukować 🤣🤣🤣 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka wydrukujesz mi dwa kapsle o średnicy 50 mm? Jeden z dziurkami jak sitko( dziurki o średnicy 1-2 mm), drugi z wystającą rurką tak żeby wąż natknąć

IMG_5712.jpeg

@moonka za ile i czemu tak drogo🤣😂🫣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Glut78 na rure srednicy 50mm mozna kupic kapsle pcv w sklepie budowlanym moze by sie nadaly, a dziurki wywiercic

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Glut78 gdzie mial bym Ci to wyslac? Jesli na terenie nl to moge Ci to wydrukiwac za free po forumowej znajomosci 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Glut78 11€ przez post nl w kartoniku max 38 x 26,5 x 3,2 cm ale najpierw musial bym skoczyc na poczte go kupic. Jakos pod koniec tygodnia mogl bym to wyslac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli żeby się pozbyć zapachu gazu czym najlepiej przepłukać? 

Znam takich co benzyną ekstrakcyjną płukali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...