Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Boczelli ja je wyprostowałem, a po pro-silicate będą miały dosyć sztywne gałęzie

A żadna liściami ziemi nie dotykała

Tak, że te łodygi je utrzymują tylko się troszkę powyginały😅

@Boczelli pozatym w wskazówkach hodowlanych od producenta jest rada żeby podierać, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Glut78 napisał:

@Boczelli ja je wyprostowałem, a po pro-silicate będą miały dosyć sztywne gałęzie

A żadna liściami ziemi nie dotykała

Tak, że te łodygi je utrzymują tylko się troszkę powyginały😅

@Boczelli pozatym w wskazówkach hodowlanych od producenta jest rada żeby podierać, 

Dla mnie to jak sam nie sprobujesz to chuja będziesz wiedział, teraz masz podparte, i sam ocenisz czy to dobry pomysł był 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 13

0,5 l dla każdej, ph 6,5, canazym 2,5ml/ l+ Terp shoot 1 ml/l + tabletka CO2

IMG_5392.jpeg

Tej jednej coś nie pasuje…🤔

IMG_5393.jpeg

Odwróciłem doniczkę żeby była bliżej grzejnika, może tam w rogu było jej za chłodno😅

Podpieranie odniosło sukces, stoją wszystkie prosto😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Glut78 te tabletki co2 to cos daja wgl? Tez je mam, ale jakos nie widze zastosowania. Dawalem w poprzednim grow do nawilzacza, ale to chyba nic nie dawalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli trzeba dawać do wody do podlewania. Zwiększa przyswajalność nawozów, i zwiększa tolerancję na temperatury. Poza tym ja dodaje ze względu na to że namiot mam w piwnicy, wentylatory mam narazie wyłączone i jest słaba wymiana powietrza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem te tablety strata kasy lepiej w wiaderko albo baga zainwestować a jak ktoś chce CO2 to butla poprzednia uprawę miałem na małej bimbrowni i aktualna robię bez nie widzę roznicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mateo bo żeby CO2 było wydajne to musi być szczelny box i układ zamknięty bodajże..

Inaczej całe uwalnianie CO2 miesza się z powietrzem i jego stężenie się nie zwiększa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green No i nie zapominajmy o odpowiednio mocnym świetle  ( przy co2 można nakurwiać lampą do bólu 😄 )  co za tym idzie krótszy czas uprawy i większe boby 😄

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Wcale nie .. to tylko luzna rozmowa  ( prad da sie obejsc )  😄   oczywiście z ciekawości będę testował uprawy z co2 i bez  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resio666 pierwszy krok do wtopy.. nielegalny prąd 😄

Testuj co tylko się da. Tylko klony dobrej suki i lecisz w świat nauki 😄

To można ogólnie sprawdzić łatwiej.. wystarczy miernik CO2 i sprawdzać w boxie czy co2 się zwiększa. Wtedy widać jak ja dłoni czy taka torebka CO2 coś daje w ogóle bo masz po prostu pomiar 😛 a jak taki czujnik nie wiele drgnie w pomiarze no to dohodzimy do punktu w którym takie torebki można wpisać na listę Voodoo wraz z ciemnią itd. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Nie no wiadomo  miernik będzie kupiony  w sumie dwa 😄  tylko z tego co wiem to żeby uzuskać ppm o wartości ok 1000  to te bagi to sobie można w D... wsadzić 😄 może dwa generatory zawieszone pod sufitem coś dadzą  ale wątpię  ( ale to koszt 600 / 800 zł ) za dwa .. to dokładam 600 zł i mam butle i leci z automatu  . I robie wartości jakie chcę 

 

@Mr.Green Suma sumaru  zacznę od jednego generatora i sprawdzę jakie wartości kręci 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli Wiem dlatego mówie o generatorze  bagi i tabsy wiadomo o dupsko rozbić ...  ( ale pewnie trzeba dwa takie wiadra )  to juz sie nie opłaca wtedy lepiej butle przyjebać 
 

Generator.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...