Skocz do zawartości
Prepers

3x wedding cheescake 3x Gorilla cookies

Rekomendowane odpowiedzi

3 miernik Adwy, nie da się zmierzyć spada rośnie, pomacham sonda i  6.0 poczekam chwilę 6.6, skalibruje 7 to jak dam do wody zaczyna od 8 spadać, przetestowałem 3. Wszystkie lipne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Góral Masz ziomek farta jeżdżę po sklepach reklamacje tylko składam, to samo miernik ec też 4 miechy wytrzymał... W sklepach też mowia że to najgorsze gowno

@Tester Może usunąć relacje

Relacja zamknięta. Pozdro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB @vego1989 @Boczelli @WymiataczMega Wkurwilem się na podlewanie, pokłóciłem się z roślinami, a dał mnie najlepsza trawa warta jest 3/4e z sztukę, że względu na korzystne prawo mogę się bawić jak dawniej, tylko trochę ostrożniej 🙂

Wrócili kilka problemów do mnie po latach, muszę robić hajs teraz, ale jak muszę 2l wody do 8 doniczek 4h lać co 30h przez zjebane mierniki, i też nie zawsze mogę, to wolę na ten moment wziąć większą ilość i odpoczywać po ciezkim dniu, a nie do roślin zapierdalać 

Moja godzina pracy jest dużo więcej warta pomnóż X4, wolę na ten moment kupić. Wrócę do was, jak mnie chęci najdą, ale narazie basta.

W sensie X4 bo kilka razy spędziłem tam po 4h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers ja tam podlewam na odpierdol.... w 5 minut potrafię 6 sztuk podlać jak mi się nie chce. No i teraz robię tak żeby jak najmniej czasu przy namiocie siedzieć. No chyba, że się spizgam to i 10h siedzę, aż żona robi mi nalot 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi podlewanie zajmuje max 15min co 2-3dni. Nie ma co sie tak nad tym spuszczac to tylko kwiatki. 

Do tego Biotabs zadnych miernikow nawozow chujow mujow bo szkoda na to czasu. Na kolejne grow zaloze automatyczne podlewanie to juz wgl bedzie prawie bezobsługowe. Zostanie tylko odwiedzac czasem i podziwiac dziewczyny. :yummy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Lady Green Przejęła, najpierw trochę je popsuła, ale wychodzi na to że będzie palenia na pół roku. Tak jak pisałem brak czasu, napewno tu wrócę z mniejszą ilością roślin, żona nie chce prowadzić relacji. A ja szybciutko wychodzę na prostą, kupię autopoty, i wrócę zautomatyzowany troszkę, bo sprawia mi to przyjemność, ale mam też inne zainteresowania, i obowiązki 🙂 Pozdrawiam, i do zoba za 2/3 miesiące 👊

@vego1989 Dzięki dzięki, wszystko gra gitara z roślinami, trochę je żona dojechała, ale szybko załapała, i nadal liczę min 70/80 z jednej, jak już pisałem wrócę tu zautomatyzowany, mam naprawdę ciekawe życie prywatne, i od groma obowiązków.

@Lady Green @Boczelli @vego1989 @WBB @WymiataczMega Wstawię wam fotki ze ścinki pod koniec miesiąca, sample poprostu miażdżą głowę, jedna z najlepszych odmian cytrusowych wedding cheescake, i dawno mnie tak nie pozamiatało

Pozdrawiam wszystkich, i mam nadzieję że się nie pozawijacie wszyscy przez te parę miesięcy 🤣 Dobrze się tu bawiłem.

Edytowane przez Prepers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...