Skocz do zawartości
Prepers

3x wedding cheescake 3x Gorilla cookies

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Prepers napisał:

Patrzcie jak poszedłem a to nie wszystko xd 🤣🤣🤣 z miesiąca same wiadra, może kilka szkieł 

Screenshot_2024-02-01-12-23-29-018_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-02-01-12-23-14-674_com.miui.gallery.jpg

Mam podobnie staram się zrobic detoks do zbiorów ale ciezko idzie xD a szkieł mam z 150 odłożonych dla kolegów bo ja już staram się tego syfu nie opalać 

16 minut temu, Mr.Green napisał:

@Prepers zainwestuj w siebie i kup sobie Vulcano 😄 wapek dla Ciebie 😄

Nie kuś diable xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Jak znasz jakiś przenośny zajebisty do 500e możesz podesłać, jebać stacjonarne, ja mam nawet swój patent na suche wiadra na wyjściu 🤣🤣 połowa lufek w pracy, albo gdzieś na wyjeździe zaginęła, naprawdę dużo paliłem ostatnio 🤣🤣🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co wy z tymi lufkami ? tak sie kurwa nie da 😄  ino blancik jest grany wariaty 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resio666 Masz rację nie każdy wie co dobre 🤣🤣🤣 A ty się widocznie zaliczasz do nich 😉 Wapo, wiadra, a jointy z tabaka beee, chyba że jak cygaro od czasu do czasu tytoń to zloooo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Resio666 napisał:

Panowie co wy z tymi lufkami ? tak sie kurwa nie da 😄  ino blancik jest grany wariaty 

W sumie wiadra z blanta jeszcze nie łykałam ;D w sumie niedługo będzie nadmiar tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cykacz hahahaha już tyle razy przeszło xddd Ale za szybko się przepala, lat x temu w Polsce za lepka jak ktoś temat cukrem przechrzcił a my z ulicy po baletach o 6 towar ogarnialismy, i z lufy nie szło zjarac pierwszy raz joint z wiadra poszedł 🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ma wyglądać te LST? Do wyjebania idą chyba z 2/3 rośliny tak jak się spodziewałem max co wejdzie to 9 przy 11l doniczkach, a odebrało mi przyjemność z uprawy taka ilość roślin przy tak małym metrażu 

Screenshot_2024-02-02-22-18-53-375_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-02-02-22-18-57-586_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-02-02-22-19-00-495_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-02-02-22-19-04-802_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-02-02-22-19-09-024_com.miui.gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Kurwa podlać niemam jak, cały spocony wyginam się, plecy nakurwiaja dziś zajęło mi 1.10h !! Przejebane jak ninja po barierach 

@Mr.Green Te szczyty jeszcze odbija🤣? Bo tak je suki do parteru związałem że mam obawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green Mam dużo spraw w realnym życiu, a ja robię to dla siebie, czyli przyjemności nie zysku, a nie przeraża mnie ilość roślin, tylko trudność podlewania, a niechce mi się za każdym razem roślin wystawiać, ale zanim wywalę przemyśle jeszcze jak innym łatwiejszym sposobem podlać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...