Skocz do zawartości
Kamo La Buch

3x Power Plant 1x Euforia Dutch Passion

Rekomendowane odpowiedzi

@mateo tak ale Ty je trenujesz i tniesz.. a to się nie liczy 😄 normalnie idącą roślina po 5-6 tygodniach wega to jak ma około 80cm powiedzmy to jak wjeżdża na FLO to potrafi nieźle wyjebać w kosmos. 

Sam ostatnią uprawę taka miałem i byłem w szoku jak porosły. Do tego jeżeli odmiana ma tendencję do bycia duża sztuka to jest duża szansa że będzie duża sztuka 🙂

U mnie w 8 litrowych bagach roślina wraz z doniczka miała 180 cm 😄 tak ja wyjebalo i sucz jedna nie chciała przestać rosnąć.. szła jak dzika 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty albo jakby wywrócić boxa poziomo i szczyty do gleby przywiązać bu nie wstawały 😄 albo inny manewr ogarnąć większego boxa rozłożyć rośliny na krawędziach i pośrodku dać tą żarówkę coś ala uprawa wertykalna 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers tu masz odpowiedź na swoję pytanie 😄 obserwuj co robi długi weg i jakie klocki rosna 😄

@Growerseed można też wybrać najlepszą i zrobić z niej scroga teraz 🙂 rozłożyć ja elegancko.. tydzień na ogarnięcie i flip 🙂

ewentualnie tak jak @Udyr napisał.. ciąć niżej i zredukować roślinę do pożądanej wysokości. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green tylko trochę szkoda gorynych szczytow...ja to bym chyba zalozyl siatke, polamal szczyta na nia, jakos to rozlozyl, dalbym z 3dni na ogarniecie i bym przelaczyl...moze by soe zmiescilo 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zawsze możesz supercroping ja testowałem u mnie miałem jedna gałąź dużo wyższa działa super zaginasz jak na foto +/- zależy jaką wysokość cię interesuje i trytytka możesz to zrobić albo tasma

IMG_20240118_125004.jpg

Edytowane przez mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 08/01/2024 o 22:42, Prepers napisał:

Heh bo jeszcze mnie namówisz 🤣🤣🤣 Odrzuca mnie niskie stężenie THC, po przerwie musiałbym to palić 🙂🤣

Oprócz THC w ganjii są inne psychoaktywne.PP nie wbije Cię w fotel ale doznasz wyjątkowego uczucia.Ta roślina podnosi na duchu.Jak lubisz mocniejsze to wtedy jednego PP do boxa i masz palenie dla odmiany.Po niej biegać można.Jak coś boli to po PP przestaje.Jak masz doła bo coś tam w życiu to po zajaraniu złagodnieje a nie pogłębi.Pierwotna odmiana, wyraźne cechy, jednym słowem charakter 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...