Skocz do zawartości
Cykacz

[50x50x140] Żyrandoled 90w, 1x LSD, 3x Godfather OG

Rekomendowane odpowiedzi

35/10/35  

 

zastanawiam się nad wcześniejsza ścinka lsd bo nie reaguje już na podlewanie nawozami cały czas jakby jej mało było.

604B90C2-7F2E-4B9F-BB5F-116483780CA8.jpeg

DDF5A0D6-4E90-4294-9C3B-D79A00511BD8.jpeg

D68EC7C6-7B2C-4C44-B8BE-63760579CAC1.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Boczelli napisał:

@Cykacz dowal jej konkretna dawke, widac ze brakuje jej azotu. Ja tu widze jeszcze kilka dobrych tygodni kwitnienia.

Dawałem już jej 10ml na 2 litry i nic 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Boczelli napisał:

@Cykacz a sprawdzasz ph? Moze byc zblokowane i nie przyswaja przez to pierwiastków 

Od 1 uprawy jestem wyczulony na pH. Mam miernik adwa12 i podlewam w zakresie 6,2- 6,9 maksymalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cykacz Masz miernik ec / tds  ?   ( sprawdziłbyś wartość na spływie )  wtedy będziesz wiedział czy jest zblokowana czy jednak pobiera składniki odżywcze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cykacz ładuj dalej nie przestawaj. Koloru już jej nie wrócisz ale utrzymasz ja ją takim poziomie że nie wyżre się całkiem a dalej będzie puchnąć. 

Po wyglądzie topa i włoskach śmiało można stwierdzić że największy okres puchnięcia właśnie będzie teraz 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
20 godzin temu, Mr.Green napisał:

@Cykacz ładuj dalej nie przestawaj. Koloru już jej nie wrócisz ale utrzymasz ja ją takim poziomie że nie wyżre się całkiem a dalej będzie puchnąć. 

Po wyglądzie topa i włoskach śmiało można stwierdzić że największy okres puchnięcia właśnie będzie teraz 🙂

Dziękuje zielony mistrzu dziś wleci im co nieco, właśnie z każdym dniem widze jak puchną, mam cichą nadzieje że do końca lutego się z kosą wyrobie bo potem czeka mnie zabieg i nie będę miał jak koło tego zapierdalac 

Edytowane przez Cykacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Growerseed napisał:

@Cykacz 10ml blooma i 5ml growa rozrób w 100ml wody i podlej pod korzeń potem zobacz po kilku godzinach czy dniu jak mało powtarzasz do skutku.

Dziś to zrobię przy podlewaniu dzięki za poradę, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

35/10/37

 

dzis zrobiłem fotkę na wyłączonym świetle bo dawno nic takiego nie wrzucałem. Ostatnio dziewczyna narzeka że jej jebie skunem w całym domu a ja po 2 covidach i obcowaniu z jaraniem jestem tak przyzwyczajony do tego zapachu ze nic nie czuje  😄

B1E97A94-C21D-434F-BD5C-E8039C26B70E.jpeg

FE8672F5-752A-4C12-BBAF-1C5168754F82.jpeg

03813E5E-4EE6-43C1-86B6-17E7114CE348.jpeg

D79DE184-D89F-428D-B265-662A91F7A450.jpeg

Edytowane przez Cykacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, dziurawy napisał:

@Cykacz to ost zdjecie to god father og ? dobrze to wyglada !!! , jedynie za duzo azotu podajesz ,sa mega ciemne i koncowki pali 

Tak to godfather im nie dawałem nic oprócz cal maga bio bloma i top maxa xD  w lewym górnym jest lsd a tak to 3 godfathery.

Edytowane przez Cykacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...