Skocz do zawartości
Cykacz

[50x50x140] Żyrandoled 90w, 1x LSD, 3x Godfather OG

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Pablo 1988 napisał:

@WymiataczMega możliwe narazie doglądam patrzę nykam 🙂

https://www.viparspectra.pl/linia-pro/viparspectra-pro-600-95w?gad_source=1&gclid=Cj0KCQiAmNeqBhD4ARIsADsYfTeHHAow8pBPmmYQzbzWxefwiidiNy2S_wTt4TQHELxsaJvG_gVHdN0aAm9AEALw_wcB

 

pobraniowo na drugi adres, jedyny minus muszę tam kurwa jechać xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Cykacz spoko i nie droga ogólnie oplaca sie mam hps 250 w i 600w strasznie grzeją ale tego nie używam wolę ledo zarowki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pablo 1988 napisał:

@Cykacz spoko i nie droga ogólnie oplaca sie mam hps 250 w i 600w strasznie grzeją ale tego nie używam wolę ledo zarowki:)

Biorę na test myślałem o tym drugim za 650 ale do mojego namiotu i tego który może zakupie jako drugi starczy ta a gdyby mi odwaliło to do większego zawsze można drugą dokupić i powiesić obok. Ta wygrała przez ściemniacz z Marsem

 

Mnie te żarówko ledy irytują troche bo w tym momencie mam w połowie wysokosci boxa je a roślina i tak się sałaci, nie wiem czy nie wykręce jednej i nie puszcze na 2 dopóki mi to nie przyjdzie.

Edytowane przez Cykacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, Cykacz napisał:

Biorę na test myślałem o tym drugim za 650 ale do mojego namiotu i tego który może zakupie jako drugi starczy ta a gdyby mi odwaliło to do większego zawsze można drugą dokupić i powiesić obok. Ta wygrała przez ściemniacz z Marsem

Proste będziesz testować wrazie większego boxa można dokupić 😎jestem ciekaw ile prądu bierze?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Pablo 1988 napisał:

Proste będziesz testować wrazie większego boxa można dokupić 😎jestem ciekaw ile prądu bierze?

Według producenta Wydajność: 90 W ± 3%

  • Odpowiednik 250 W HPS ciekawe ile w tym prawdy.

według yt koleś dobre wyniki na tym robił, ogólnie to mam taki zwyczaj że staram się czytać, oglądać nim coś kupie albo pytać o radę tych którzy już taki przedmiot mają (dotyczy to nie tylko uprawy) i przeglądajac yt czy neta to nie jest to najgorszy wybór, zobaczymy na żywo jak chaty mi nie spali to już sukces ;D

Porównanie lamp.

 

Edytowane przez Cykacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment 16 dzień wyglądają tak. Co do toppingu to mysle poczekać napewno jeszcze z 4 dni minimum i zobaczymy jak będą rosły, ale jestem otwarty na sugestie  po posłaniu ich wczoraj 200ml wody, miały sucho wiec im dziś po pracy dorzuciłem po 300 na głowę za 2-3 dni zwiększę do 400-500ml. Sama woda. O pH 6,7

F108CE54-4EFA-4BAC-B0B0-48EF3D3F2382.jpeg

A7966BB7-7C40-4C17-B45F-4463BE47F732.jpeg

Edytowane przez Cykacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszła nowa lampa, już siedzi w boxie jutro bede gdzieś indziej ten kabel tylko puszczał. Viparspectre p600

 

Proszę też kogoś z moderacji o zmianę nazwy z Żyrandoled na Viparspectre P600.

 

Wisi na 55cm od szczytów, do tego jest skręcona na 50% drugie pytanie po lewej na dole jest takie okienko które jest przezroczyste a z drugiej strony jest klapka na rzep, czy jeżeli puszczę sobie tam kable rozwalając ta folie to zaburze klimat w boxie ? Chodzi o to po lewej mniej więcej po środku plantów 

00F24854-5696-4702-92ED-53FE42DB1631.jpeg

Edytowane przez Cykacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po rurkach widzę że masz herbgarden. One w standardzie powinny mieć rękaw z dołu, nie mają? Jak rozerwiesz siatkę to będzie rozerwana. Wlot pasywny tak zwany. Siatka chroni przed pająkami, insektami itp. Więc jak pobawisz namiot takiej ochrony to może Ci coś wejść. W zależności gdzie stoi growbox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, grolsch3 napisał:

Po rurkach widzę że masz herbgarden. One w standardzie powinny mieć rękaw z dołu, nie mają? Jak rozerwiesz siatkę to będzie rozerwana. Wlot pasywny tak zwany. Siatka chroni przed pająkami, insektami itp. Więc jak pobawisz namiot takiej ochrony to może Ci coś wejść. W zależności gdzie stoi growbox

Niestety ten nie ma ma od góry i z boku. Dobra to po prostu kupie dłuższy zasilacz i przełożę tyłęm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update: 20 dzień życia fajnie poszły w górę w sobotę podlewane jutro trzeba będzie myśleć znowu. Czy one nadają się już do toppingu czy potrzymać je jeszcze ?  Lampa na ten moment 60 cm od szczytów, chyba będzie trzeba trochę Wega przedłużyć bo małe trochę mi się wydają ten największy ma 15 cm 

ABA89B02-72EE-4C95-948F-172BFAF6B299.jpeg

Edytowane przez Cykacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie się rozrastają😉 będę zaglądał z uwagi na podobny czas uprawy i wymiary boxa. Z fartem i cierpliwością. Dodam jeszcze tylko że nie zaglądaj za często bo z zewnątrz wypuszczasz różne dziadostwo do środka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

23 dzień życia dziś chyba dwa z tylu stracą głowy, jak na razie leje im samą wodę, można powoli myśleć o dodawaniu cal maga lub bio grow ? Kolejne dwie te z przodu są z 2-3 cm mniejsze więc dam im jeszcze z dwa dni. Planowałem 30 dniowego Wega ale kompletnie nie mam pojecia na jaką wysokość one jeszcze urosną na indukcji, ktoś mógłby mi podpowiedzieć jak zrobic tak aby finalnie planty miały ten 1m - 1,2m? Kolejne pytanie do tej pory podlewam tak jak doradził li tu ktoś kilka postów wyzej, na ten moment to 0,5l wody, do jakiej wartości dojść aby to było bezpieczne dla plantów ? 

 

ten jeden listek to kot skunolub wsadził mi łeb do boxa 😂

 

65F7145C-7408-482D-8B11-1177299F4200.jpeg

1B534130-B9E3-4598-B9D0-413DCD6DF14D.jpegLSD i Godfather jak na razie są największe  dodatkowo LSD lubi sobie wypić trochę więcej wody niż reszta.  Gęsto się robi 😄  największe maja ok 20 cm

Edytowane przez Cykacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się że dwie z tylu dostaną po głowie dziś. 
Dwie na dole jeszcze dam im podrosnąć trochę. 

Druga fotka bez lampy .

45597156-8FF9-422C-AF60-C96158018C3C.jpeg

99469FED-6B87-4EDF-BD76-63F152CE37DD.jpeg

Edytowane przez Cykacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...