Skocz do zawartości
Cykacz

[50x50x140] Żyrandoled 90w, 1x LSD, 3x Godfather OG

Rekomendowane odpowiedzi

@vego1989 lodówkę już wyniosłem w inne miejsce ale jak była to flaszki i browary z braciszkiem sobie chłodziliśmy. A TV już myślałem ale musiałbym mojemu młodemu podpierdolić taką przystawkę SMART 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
4 minuty temu, vego1989 napisał:

@WBB jeszcze lodówkę i tv sobie postaw koło boxa i możesz tam mieszkać 😅

Box stoi w takim miejscu że mam ze jak siedze przy pc to jest za plecami ;D z poziomu boxa można by netflixa oglądać, a wracając do tematu to w piekarniku nie próbowałem ale z mikrofalą czy żelazkiem jestem obeznany kiedyś jak się jarać chciało to auto w 60 dniu kwitnienia dostał kosę i przeszedł przez mikrofalę ;d ogólnie ten sposób jest dobry na teraz ale w chuj moc niszczy i smak. Poleci sampelek z najbardziej dojrzałego krzaka według mnie.

Edytowane przez Cykacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB haha młodego już zostaw w spokoju, a wersaleczka jest?😁

1 minutę temu, Cykacz napisał:

Box stoi w takim miejscu że mam ze jak siedze przy pc to jest za plecami ;D z poziomu boxa można by netflixa oglądać, a wracając do tematu to w piekarniku nie próbowałem ale z mikrofalą czy żelazkiem jestem obeznany kiedyś jak się jarać chciało to auto w 60 dniu kwitnienia dostał kosę i przeszedł przez mikrofalę ;d ogólnie ten sposób jest dobry na teraz ale w chuj moc niszczy i smak. Poleci sampelek z najbardziej dojrzałego krzaka według mnie.

Smak tragedia z mikrofali, ja zrywam zawsze odkładam na 3-4dni injest ok 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Muszę składać drugiego boxa który posłuży za suszarnię, czekam jeszcze na kabel do wyciągu upgraduje się do 60x60x180. Tym razem damy 45-50 dni wega ;D

 

A wracając do tego to zobaczymy jak wyjdzie test, prawdopodobnie utne dziś topka mniejszego i powieszę go w spiżarce gdzie jest fajnie chłodno 18c cały rok ;D ogólnie to już rozkminiałem te spiżare na suszarkę ale jestem leniwy i wole mieć wszystko w jednym miejscu.

Godfather i LSD dalej zostają, zobaczymy ile wytrzymają na samej wodzie. Wrażenia mam takie że to LSD miało spory potencjał ale go zmarnowałem i wyszło na jakieś 60% tego co zrobiłby z takim genem ktoś bardziej doświadczony, jestem ciekaw jaka jest po tym bania bo jeżeli moc się będzie zgadzać. (dlatego ją chce jeszcze potrzymać) to chyba co grow 1-2 sztuki będą w namiocie.

 

Pytanie do tu udzielających się miał ktoś LSD i LSD auto? jestem ciekaw jaka jest różnica w mocy i smaku między auto a sezonem. Bo może kiedyś odpalę drugi namiot do automatów (ten w którym są obecnie planty)

 

sampelek z 3/4 wysokości do tego najbardziej według mnie dojrzałego topa obrać go tez z mniejszych lisci aby szybciej schło ?

E36C1158-AA99-4B03-A129-05829E72A7A7.jpeg

Edytowane przez Cykacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, vego1989 napisał:

@Cykacz możesz teraz to zrobić lub jak wyschnie

Przy topowe zostały a te większe out, w każdym razie niezależnie od wyniku (chyba że mnie zabije to zioło w co wątpię) myślę że datę wstępną date ścinki wyznaczam na 17 lutego. to będzie 109 dzień w tym 35 dni wega  74 dni  z indukcją flo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzień 35/10/54 

tak to wyglada w całej okazałości 

6F4CFF2D-0C71-4C70-8A35-F51A1D77D2CF.jpeg

C606C112-BAB4-4313-B3FB-BCA8B6C2F925.jpeg

Edytowane przez Cykacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dziś ścinam ostatniego planta 2 ścięte ok 12 lutego już w sloikach jeden się suszy w suszarni i dziś do niego dołącza ostatnia sztuka jak na razie Godfather petarda lsd chyba za szybko ścigałem i słabo klepie ale zobaczymy po 2 tyg curringu. 
 

dzis do ziemi wlatuja pechy na następny grow 

 

Spaliłem już 10g około godfathera i już chyba nie wroce do dilerskiego tematu po którym gdy zapierdole wiadro to czuje to na wątrobie

 

dym jest delikatny słodkawy posmak mozna trzymać bucha dłużej w płucach i dopiero wtedy zaczyna dusić 

Edytowane przez Cykacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, WymiataczMega napisał:

@Cykacz no i pięknie 👌. Dawaj liczby ile czego? 

Dziś jak wroce to wrzucę na wagę to co jest ale według mnie jeszcze pare % od wyniku trzeba będzie odjąć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 żeby się podusić. Nigdy nie miałeś tak, że mocno ukarany- kaszel Cię przydusił do odcinki? Że nie wiedziałeś nic a obraz cały rozmazany, ale tak że tylko kolorowe smugi widać, a Ty nie wiesz gdzie jesteś przez moment, jak po popiersie🤣😂

mocno ujarany- przekręcił teł słowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przepraszam że nie dałem updejta wcześniej ale byłem w chuj zajęty, generalnie to wszystko scięte, zadowolicie się zdjęciami słoików? z jednego 3/4 już zjarane ;D  za chwile ruszam z gmo i critical kushem.

 

Ogólnie wyszło fajne jaranie, zjebałem bo z krzaczek który został ścięty najpóźniej ma akurat taką pizdę jaką oczekiwałem, reszta minimalnie mniejsza ale dwa wiadra i mam fajnie w główce i najważniejsze nie napierdalają mnie płuca ani bebechy po jaraniu.  Godfathery mają różne smaki i zapachy od ziemistego po najfaniejszy, słodki (trochę jak guma balonowa) LSD jest mocnym jaraniem które po 3 wiadrach kumpla położyło na kanapę a mnie wysłało w swój klimat.

 

Nie mam niestety wagi największy słoik to LSD.

 

Czy jest to wystarczająco aby uznać moją pierwszą uprawę za zakończoną z sukcesem? Prawdopodobnie nie udało mi się zrealizować 100 gramów z założenia ale spokojnie nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa.

 

D9622222-300C-46FA-A5E6-9BEF90A4D96A.jpeg

Edytowane przez Cykacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...