Skocz do zawartości
Cykacz

[50x50x140] Żyrandoled 90w, 1x LSD, 3x Godfather OG

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Pablo 1988 napisał:

@Cykacz to są automaty?

fotoperiody, gdyby to były auto to bym to zaznaczył trening planuje koło 20-25 dnia, zobaczymy jak będą się piętra robić. 😄

Edytowane przez Cykacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Cykacz spoko sam decydujesz kiedy wrzucasz na floo  generalnie bede obserwować:)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pablo 1988 napisał:

@Cykacz spoko sam decydujesz kiedy wrzucasz na floo  generalnie bede obserwować:)

generalnie to założyłem właśnie też fotorelkę głównie dla porad więc jakieś sugestie/porady są mile widziane ogólnie koło 30 dni wega chce im dać ale to zależnie jak się będą zbierać po uwaleniu łbów bo poprzednie zbierały się długo ale to też możliwe że przez to ze zjebałem PH i przelewałem, teraz się pilnuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green u mnie prowadzily sie jak sie prowadzily a i tak nic nie zrobily sobie z toppingu😅 jakos po poludnou ucinalem glowy a nastepnego dnia juz rosly jak by nic sie nie dzialo🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, dziś otwierając boxa do podlewania zauważyłem ze na jednym godfatherze wywaliło mi takie coś, poprzednio się podobnie zaczynało i finalnie w 40 dniu je wyjebalem. PH ziemi to 6,14 podlewam woda do 6,7 raczej ich nie przelałem, czy ona nie domaga się już cal maga ? 

Na razie to jest tylko na 1 listku. 

04BAF12C-99CD-451A-B5A1-C1D6F444A12E.jpeg

Edytowane przez Cykacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Mr.Green napisał:

Może być że calmag , jednak przydałoby się zrobić lepszą fotkę z bliska. 

Proszę 

C77D5236-45A6-4F2D-BE49-3750EF4292EB.jpeg

Edytowane przez Cykacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Mr.Green napisał:

Wygląda jakby coś go jadło..

Teraz pytanie tylko co to może być skoro ziemię zmieniałem na nową i wypłukałem te doniczki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Resi666 napisał:

@Cykacz Poszukaj dobrze pod liśćmi może jakiś jebaniec się tam ukrywa i wpierdala liście jakby był w jebanej restauracji 

przeglądałem z lupą i nic nie widzę, jutro kupie chyba olejek nem i podleje nim planty.

Edytowane przez Cykacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj calmag i ze b dolomit z wodą ale przelej przez pieluchę tzw przefiltruj może . jeśli źle podpowiadam to sory , bo ja dałem prosto do ziemi dolomit ale ktoś mi doradził abym tak nie robił , prowadzę też fotorelacje jeśli chcesz to tam obczaj , ja także oudoor i mam dosyć tego wszystkiego noszenia , kopania i jeżdżenia po szpitalach z kleszczami bonte kurwy ciągną do mnie jak ją do bucha a herbatę ( czystek piłem ) i nichuja a o innych specyfikach nie wspomnę na kleszcze 🤣 będę obserwować twoje postępy powodzenia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, czytaj Green i WBB dobrze Ci wcześniej pisali. Przelej te growbagi do porządku, tak żeby były ciężkie. Daj się chłopie temu medium rozchulać. Tu żaden specyfik nie pomoże. Dziura w liściu może być mechaniczna, ale obstawiam że włośniki już fajnie smerają prawie na wiór suchej gleby. Te plamy to niekoniecznie calmag. Ale bardzo prawdopodobne. Choć to wszystko może być od suszy w medium. I to jest najbardziej prawdopodobne, bo calmag masz nawet w biobizz lightmix, ale jak nie aktywujesz gleby to jak one mają to pobrać. Pomysł z dolomitem na tym etapie uważam za nietrafiony, ale jego zawsze garść przed sadzeniem do mieszanki można dodać. Nie wiem po co filtrować i podawać z wodą? @polecam 420 rozwiniesz zależność. Z ciekawości. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, grolsch3 napisał:

Chłopaki, czytaj Green i WBB dobrze Ci wcześniej pisali. Przelej te growbagi do porządku, tak żeby były ciężkie. Daj się chłopie temu medium rozchulać. Tu żaden specyfik nie pomoże. Dziura w liściu może być mechaniczna, ale obstawiam że włośniki już fajnie smerają prawie na wiór suchej gleby. Te plamy to niekoniecznie calmag. Ale bardzo prawdopodobne. Choć to wszystko może być od suszy w medium. I to jest najbardziej prawdopodobne, bo calmag masz nawet w biobizz lightmix, ale jak nie aktywujesz gleby to jak one mają to pobrać. Pomysł z dolomitem na tym etapie uważam za nietrafiony, ale jego zawsze garść przed sadzeniem do mieszanki można dodać. Nie wiem po co filtrować i podawać z wodą? @polecam 420 rozwiniesz zależność. Z ciekawości. Pozdro

Właśnie wczoraj wcześnie rano podlewalem je 200ml wody, dziś zaglądałem i włożyłem palca na ok centymetr i jedt sucho, przyjde po pracy i dam im po 400  ml wody, wczoraj po 200 dostały. 

Edytowane przez Cykacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I albo za nisko trzymasz żyrandoled albo za dużo żarówek idzie jak na tą chwilę. Bardzo się zbija krzak. Jak zastosujesz cięcie to on automatycznie nie podrośnie jak w opisie, każde cięcie powoduje że roślina nie złapie pułapu jakby została puszczona wolno i bez cięć. Wiec z cięciem i za dużym natężeniem światła może wyjść karzeł x 2 😉 powodzonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, grolsch3 napisał:

I albo za nisko trzymasz żyrandoled albo za dużo żarówek idzie jak na tą chwilę. Bardzo się zbija krzak. Jak zastosujesz cięcie to on automatycznie nie podrośnie jak w opisie, każde cięcie powoduje że roślina nie złapie pułapu jakby została puszczona wolno i bez cięć. Wiec z cięciem i za dużym natężeniem światła może wyjść karzeł x 2 😉 powodzonka

Na ten moment siedzą 3 żarówki po 2,5k  lm a zawieszona na ponad 50 cm. Ogólnie to jczekam aż mi przyjdzie lampa z możliwością regulacji mocy. Viparspectre. 

Edytowane przez Cykacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...