Skocz do zawartości
szamayo

2x Quick One Auto 1x Afgan Auto 1x Bananna Kush | CFL 250W

Rekomendowane odpowiedzi

@Pablo 1988 siema, kwitną tylko ze powoli, kwitną wszystkie rośliny tylko ta z obcięta głowa zbiera się najwolniej

Na ostatnim foto po lewo od miary widać białe włosy

Te 2 z tyłu quick auto strasznie się wyciągnęły ale w opisie bylo napisane że rosną mniej więcej do 50cm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@szamayo normalne że się wyciągają niech kwitną w najlepsze kolego moją strawbery jakbym nie męczył to nawet do 150 cm mogła urosnac od fastbuds420 wezme domówię napewno następnym razem na sezon oudor i zrobię z nich prawdziwe drzewka yoooo 👍🔥

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20231209_131351.jpg

20231209_133659.jpg

Wyciąłem doły dwóch roślinek żeby góra miała więcej siły, myślę jeszcze nad dwoma pozostałymi, ale one mają taką rzadka górę że lepiej chyba zostawić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@szamayo  Ledam 60 W to mało trochę na 50x50 cm, on by się sprawdził lepiej do powierzchni 45x45 cm, ale masz CFL , jak byś połączył CFl z Ledam to byś miał spory zapas Lumenów na twojej powierzchni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy @Zielone krainy

Chciałbym coś o mniejszej mocy niż ta lampa cfl jednocześnie równie wydajnego bądź nawet bardziej wydajnego, 250w to już dużo, jakbym miał dorzucić jeszcze 60 to już w ogóle, zobaczę ile uda mi się wyjąć z tego boxa g, ale wolałbym mniejsze zużycie energii niż to co mam teraz bo nie wydaje się to być wydajnym rozwiązaniem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@szamayo Na 50x50 cm to mógłbyś brać Mars Hydro ts 600 , koszt to jakieś 300 zł, jak zamówisz ze strony producenta, bo w sklepach na terytorium Polski musisz dać około 500 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20231213_184756.jpg

20231213_192508.jpg

20231213_192521.jpg

Trochę się przypaliły listki od starej lampy cfl, teraz tak jak jest będzie git? To już maximum na jaki mogę podnieść lampę

Te przypalone liście usunąć? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@szamayo troszkę przypalipes koncowki da się żyć ile dałeś za lampę , jest tam regulacja mocy? i na jaki metraż się nadaje? Bo mam hpsy 250 i 600 ale nie chce tego bo będą problemy  temperatura 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@szamayo Wiadomo, że będzie rosła, to rozsądne rozwiązanie, z jakiego też korzystałem , gdy mi topy wchodziły  na panel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...