Skocz do zawartości
szamayo

2x Quick One Auto 1x Afgan Auto 1x Bananna Kush | CFL 250W

Rekomendowane odpowiedzi

@Resi666 generalnie mógłbym wsadzić je do większych donic i rozciąć folie po bokach, ale musiałbym wziąć donice o większej średnicy niz worki x4 żeby to komfortowo zrobić, co jest ciężkie do zrobienia przy 50x50 boxie

@Mr.Green patrząc na inne fotorelacje to nawet mi się nie podoba sposób wykonania moich "donic" także przyznaje ci rację 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szamayo Ziomek na luzie to ogarniesz nie muszą byc większe 4x  ( delikatnie wkładasz łapę miedzy worek a bok doniczki , rozszerzasz i drugą ręką przecinasz )   dawaj byku my będziemy patrzeć  😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resi666 chodziło mi o to że 4 donice mam czyli każda z nich musi być większa od worka z którego będę chciał przesadzać żeby to miało ręce i nogi, a nie ze jedna donica 4x większa od worka, boję się że może przynieść to negatywne skutki, szkoda mi miesiąca czasu życia roslin żeby kombinować nie mając pewności czy to pomoże 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szamayo nie kombnuj już za bardzo bo popsujesz 😛 i będzie dupa.

Porób dziurki lub otwory. Nie nacinaj za dużo bo się rozleci

Uważam że kolejnym minusem uprawy w reklamówce jest brak spójności bryły korzeniowej. 

Nie wiem czy to luźne tam jest czy ubite lecz sama folia niezbyt nada ziemi forme lekko zbitej bryły by korzenie tam dobrze urzędowały.

Do tego ziemia dedykowana zapewnia kolosalną różnice prawidłowego startu dla roślin i zwiększa efekt od samego początku po sam koniec. Jest to bardzo ważny czynnik który bardzo ułatwia uprawę gdy się nie ma doświadczenia 

5 minut temu, szamayo napisał:

szkoda mi miesiąca czasu życia roslin żeby kombinować nie mając pewności czy to pomoże 

Z jednej strony szkoda miesiąca.. a z drugiej to przed tobą jeszcze 2 i to trudniejsze heh 🙂

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykałaczką ponakłuwałem, wiele mikrootworów, no i wlałem im pierwszy raz calmag w postaci ok 3ml na 1L wody, czekam na rezultat i wstawię foto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega braków nie widać ale odkad leje im wiecej nawozu wyraznie odzyly tym sie sugerowałem, ale fakt że chęć zobaczenia większych roslin może przynieść odwrotny efekt,dzięki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokazały się preflowery na wszystkich roslinach

20231128_203243.jpg

Wlałem im dziś 2,25 pk 0,5 calmag 2,5 grow 2,5 mikoryza 2 bloom 

Trochę ciasno się zrobiło w boxie, czekam na pierwsze topki żeby przyciąć właściwe liście 

20231128_204618.jpg

Poodcinalem wszystkie sznurki bo moim zdaniem tylko krępowały wzrost roślin 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pamiętam poczatek twojej uprawy poszly wchuj niech kwitna dobrze uważaj i nie przesadzaj z nawozem bo ja dojebalem za dużo ale już opanowane, pod kontrolą pozdro🪴💪😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20231130_224049.jpg

20231130_224103.jpg

20231130_223910.jpg

 

Zaczynają rosnąć coraz szybciej, ten po lewej na poprzednim zdjęciu był pod termometrem, teraz sięga termometra, fajnie idą, podobają mi się 😀

Edytowane przez szamayo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...