Skocz do zawartości
szamayo

2x Quick One Auto 1x Afgan Auto 1x Bananna Kush | CFL 250W

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.Green wiem wiem, zostawiłem jej trochę liści to nie tak że ja ojebałem na łyso, chociaż tak wygląda xd przytopowe liście pozostawiłem, liści nie będę palił a roślina zużywa dużo energii na ich wzrost i utrzymanie, jedynie co to mogłem ją tym zestresować i się przyblokuje, ale sam fakt nie powinien jej zaszkodzić 

A jak nie wypali to też się nic strasznego się nie stanie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka No na pewno będą się rozpychały o to który zgarnie więcej światła  ale dużo mniej liści jest w chwili obecnej do nakarmienia i praktycznie wszystkie części są naswietlone to też ma znaczenie 

Dzisiaj je będe dopiero podlewał nawozami więc tez liczę że pójdzie w kwiaty ładnie 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pablo 1988 te dwie te same odmiany dobrze idą szybko, a ten bananna kush i auto afgan wolniej, 

Z tym że auto afgan jest po niechcianym toppingu, a idzie lepiej niż ten bananna kush który od samego początku był pionierem w boxie, 

Także nie wiem co się stało ale koniec końców na tych odmianach quick one mi dobrze trening wyszedł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@szamayo ładnie idą 👍oby dobrze w plonie daly👍ile lampę od szczytów trzymasz? ja dzisaj obniżyłem 5cm od szczytów tak sobie zamieszam światłem i będę obserwowac🎅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam lipę z tą wysokością od lampy bo nie mam miejsca żeby ją podnieść już więc w tym momencie szczyty są na 5 cm odległości od lampy i na bieżąco je zaginam żeby się nie przypaliły ten jeden szczyt na foto już wyżej niż lampa np i muszę go zagiąć ale czekam aż ziemia wyschnie jeszcze trochę, dzisiaj wieczorem będę zaginac 

20231226_103753.jpg

Ale ta wysokość jest za niska bo mi się listki na szczytach zabkują do góry więc staram się je zaginac 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@szamayo no i szafa gra Panie gubernatorze z tego co widać to też masz tam zielony gesty las🤭🤫👍no i oczywiście dobrze kwitnie dajesz zapewne odzyweczki 🎅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega kupiłem osuszacz i zbiera wodę ale wilgotność nie spada jakoś zajebiscie 70 pamiętam że była teraz swiezo po podlaniu więc box trochę się przewietrzył to dam znać może pod wieczór jaka mam  wilgotność 

Tez miałem ustawiony Mieszający w stronę osuszacza to nie wiem czy to nie przeszkadzało mu w pracy 

Teraz ustawiłem mieszak w stronę ściany, żeby nie wiał bezpośrednio na osuszacz

Edytowane przez szamayo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...