Skocz do zawartości
Prepers

5x Gorilla cookies auto 1x purple banana punch auto Fastbuds

Rekomendowane odpowiedzi

@WymiataczMega Mam nadzieję że trafię z bursztynem, i że dojdą ładnie w tydzień na samej wodzie, jeszcze dwie idą do ścinki, wczoraj dostały nawozu, i od jutra już sama woda, zostawiam dwie na testa 50% bursztynu chce uzyskać, i stestowac z czym co się je 

Tej jestem ciekawy, czy ona się zbiera jeszcze, czy taki lekki nie dojeb, topy są bardzo masywne, ale małe 

Screenshot_2023-12-19-15-16-22-923_com.miui.gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Prepers Ja bym usuwał te uschnięte liście w okolicy topa, by sie nie rozwinęła z powodu martwych tkanek pleśń w topie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy Zielonka potrzebuje poradę, po zakupie mikroskopu stwierdzam że purple ma 50% bursztynu, i teraz tak ostatni raz nawóz dostała wczoraj, kiedy najszybciej mogę ją ciachac lejąc sama wodę, bo nie chce żeby przekwitła, i co wogule myślisz będzie klepać 🤣?

IMG_20231219_175250.jpg

@Zielone krainy

IMG_20231219_175243.jpg

@Mr.Green Green może ty się coś odezwiesz? Ile lać wodę jak gotowa jest na teraz, a nawoz dostała wczoraj?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers  ✂️

Nie ma znaczenia że dałeś wczoraj nawóz. Ona go nie zjadła. To nie mineralne nawozy.

Coraz więcej suchych liści przy topie. Ja bym ciął bo im dłużej czekasz tym większa szansa na to że tam się pleśń wpierdoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Zetne pozbawie liści bez lukru, rozwiesze w pomieszczeniu co na fotce w całości do góry nogami, z jednym małym wentylatorkiem 20w skierowanym w ścianę, dla cyrkulacji, i rozstawie nawilżacz, i osuszacz około 2/3m od rośliny, temp około 22/23 stopnie wilgotność 3 dni 50% po 3 dniach 60% i do skutku, aż się łamią łodygi, i towar mieli w młynku dobrze rozumiem ?

Czy może lepiej każda łodygę z osobna porozwieszac?

Co polecasz byku? Tej nie chce spierdolic 

Screenshot_2023-12-19-21-18-07-792_com.miui.gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers tak jak opisałeś jest perfekt.

Daj jej 10 dni i zobaczysz że będzie konkret. Potem włoż do słoika i zobaczysz że dobry curring wpływa tylko pozytywnie na towar 🙂

 

Możesz krzaka w całości a możesz i osobno. Jak w całości to musisz uważać żeby topy się nie stykały.

Jak osobno to tnij powyżej węzła żeby było za co powiesić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Prepers  Jak organiczne to ja bym dał tydzień czasu, ale usunął liście suche, aby nie stwarzały ryzyka pojawienia się pleśni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy jak już mam dużo bursztynu i wygląda na pełną moc, nie stracę trochę na jakości przetrzymując ja jeszcze tydzień? Mistrzu podpowiedź coś pierwszy planta, ładnie wyszła ta purple, i chciałbym ją dopiescic żebym nabrał chęci po spaleniu purple to dalszej nauki 

Podobno może mieć do 30%, i indica ja lubię przykurwic w płuco odpalić muzykę, i wbrew temu co mówią coś podziałać na kanapowej fazie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Prepers  Moim zdaniem tam nie ma prawa być 50 % bursztynu, może patrzysz na liście przytopowe, a nie na sam owoc? Jeśli jednak masz racje i tam jest 50 % bursztynu na owocach, a nie na liściach to i tak w tydzień czasu ci roślina nie przekwitnie, ale zagrożeniem jest pleśń ze względu na te suche liście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy dzięki ziomuś, jak chcesz pomóc to nawet spoko z ciebie morda 👊🤣 Zastosuje wszystkie wskazówki kosa 27 zetne sobie 3x każda będzie dostawać tydzień wody, nie regulować więcej pH ? To jakieś sole chyba są bo na korku osad się robi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Prepers Nie musisz już regulować ph, jak nie chcesz, by się karmiła, ale wyssała po prostu resztkę tego, co ma w sobie, tylko pozbywaj się suchych liści w okolicy topa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy delikatnie odrywać, czy zostawiać te co się trzymają, albo obcinać suche końcówki powiedz coś więcej królu, a jutro to zastosuje 

A i przy tak niskiej wilgotności jak 35% obawiać się mocno wilgotności? Czy obrywać liście będę na zaś dla bezpieczeństwa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Prepers Normalnie bierzesz nożyczki i tniesz tam, gdzie są suche liście, jakie przylegają do konstrukcji topa, aby nic, co jest suche nie było w topie. Sama wilgotność zmniejsza ryzyko, ale nie eliminuje go całkowicie, jak masz martwe elementy wewnątrz topa, jaki sam w sobie jest wilgotny, bo to żywa tkanka, jaka jest pełna wody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...