Skocz do zawartości
Prepers

5x Gorilla cookies auto 1x purple banana punch auto Fastbuds

Rekomendowane odpowiedzi

Część wale na mokro najpierw. Z grubsza. Większe liście usuwam jak roślina stoi w doniczce. Jest to łatwiejsze bo jest łatwiejszy dostęp do każdego miejsca rośliny. Zostawiam tylko małe listki i te na których jest dużo lukru. Resztę trymuje jak wyschnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że rośliny się nie spieszą z kwitnieniem na purple pod lupą nie widzę bursztynów, pod mikroskopem jakieś pojedyncze, ale jest full mleko myślicie że długo to potrwa :d ja strzelam że pod koniec roku, albo styczeń.

A i ta purple jeszcze spuchnie jak ma samo mleko? Jest tak nabita że myślę jakoś podeprzeć te topy

IMG_20231217_173201.jpg

IMG_20231217_173150.jpg

IMG_20231217_173122.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Mr.Green napisał:

@Prepers ja lece ręcznie. Bardzo lubię tą czynność. Oglądam sobię topki i jestem cały ujebany jak miś Puchatek od miodu. 

Ja ten miód zbieram nożykiem i formuję w kulkę.Haszyk się robi z tego taki 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purple banana punch 77 dzień od pestki

Na zdjęciu topek z dołu, potem zrobię zdjęcia góry

Dzisiaj, albo jutro muszę podlać w grafiku jest nawóz, ale zastanawiam się czy to nie odpowiedni moment żeby lać wodę, wypowie się ktoś?

Screenshot_2023-12-18-12-01-08-186_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-12-18-12-01-02-939_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-12-18-12-00-53-569_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-12-18-12-00-49-303_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-12-18-12-00-35-308_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-12-18-12-00-21-756_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-12-18-12-00-41-921_com.miui.gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB Też mi się tak wydaje, mam dylemat gorillka co teraz jest w worku do curringu kopie mnie tylko z jointa, co jest szokiem dla mnie, może to być coś związane z resztka wilgoci co jest w topkach? Jointa nie spaliłem całego z dużej bletki 🤣 A wiadra mogę jedno za drugim, a i smak doszedł jest gitara z jointa takie 7.5/10 więc 👊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie takie tajemnicze te zdjęcia  😄 jak zdjęcia galaktyk. Niby coś widać ale większość to efekt naszej wyobraźni  😄

 

Chyba że to taka droga mleczna :acigar:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Do 3 planuje wodę, dziś dostały ostatni raz nawóz grow 4ml bloom5.5ml top max 5.5 ml calmag 1ml.  Mam nadzieję że trafię z kosą, i się nie zraze do bio, i automatów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Celuje 25/26 grudzień chce jak największą pizde, i kanapę.

Pierwsza gorillka podobno dobra, koledze, i żonie smakuje, a mi w smaku 👊, do wiader się nie nadaje, a joint siedzi właśnie kończę jednego w pracy :)🤣

@Mr.Green A i tym razem suszę powoli 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorillka tydzień przed ścinka, dziś dostała pierwszy raz czystej wody bez regulacji pH.

A Gorillka w workach do curringu, nabiera mocy jest coraz lepiej 👊

 

Screenshot_2023-12-19-14-05-46-323_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-12-19-14-05-41-341_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-12-19-14-05-38-027_com.miui.gallery.jpg

Na moje oko będzie coś pod 60 możecie strzelać 

Topy są bardziej zbite jak w poprzedniej, i bardziej masywne 

Przed pleśnią nie bronię się w żaden sposób, wilgotność cały czas poniżej 40% dzień po podlaniu około 34%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobają mi się automaty pod względem tego że każdy inny, pierwsza gorilla waliła skunem, ta gruba co idzie do ścinki ładnie pachnie słodko, ten wysoki patyczak pachnie miętą, i jest to najładniejszy zapach z tych gorillek, strasznie się klei ta wysoka, i ma jakby trichomy dużo wieksze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...